BİLFEN’de Online Kayıt Başladı

29 Nisan 2020 Çarşamba 12:42
Bu haber 274 kez okundu

Bilfen Okulları Nisan ayı itibariyle tüm okullarında sosyal izolasyonun sağlanabilmesi adına "Uzaktan (Online) Kayıt ve Tanıtım" dönemine geçti.

BİLFEN'de Online Kayıt Başladı
Bilfen Okulları Nisan ayı itibariyle tüm okullarında sosyal izolasyonun sağlanabilmesi adına "Uzaktan (Online) Kayıt ve Tanıtım" dönemine geçti. Pandemi dolayısıyla bütün olanaklarını seferber eden Bilfen Okulları, 2020 - 2021 öğretim yılında Bilfen’li olmak isteyen öğrenciler için uzaktan (online) kayıt işlemi ve online tanıtım almak isteyen veli adaylarına kolaylık sağlıyor. 

Eğitimde başarının 32 yıllık adresi Bilfen Okulları, uyguladığı kendine özgü zenginleştirilmiş ve derinleştirilmiş öğretim programları, anaokulundan itibaren başlayan güçlü İngilizce programı, öğrencilerin bireysel farklılıklarını göz önünde bulundurarak yürüttüğü rehberlik çalışmaları, sanatsal ve sportif faaliyetleri, tam donanımlı kampüslerinde uyguladığı eş zamanlı eğitim sistemi ile iz bırakan, fark yaratan öğrenciler yetiştiriyor. Bu kapsamda Bilfen Okulları sistemini daha yakından tanımak ve 2020 - 2021 öğretim yılında Bilfen’li olmak isteyen öğrenciler için “Uzaktan (Online) Kayıt işlemleri ve Online Tanıtım” görüşmelerine başladı.

Bilfen Kazananların Okulu

Bu yıl İstanbul, Ankara, Kayseri, İskenderun, Antalya, İzmir, Bursa ve Gaziantep kampüslerinde toplam 20 bin 500 öğrenciye eğitim hizmeti veren Bilfen Okulları, 2020 - 2021 öğretim yılında açılacak İstanbul Maslak İlkokulu ve Ortaokulu ve yine önümüzdeki sene taşınacağı Kayseri Talas’taki yeni okul kampüsüyle büyümeye devam edecek.

Uzaktan (Online) Kayıt İşlemleri ve Online Tanıtım hakkında detaylı bilgi almak için web sitesinde bulunan “Öğrenci Kayıt Formu” nu doldurabilirsiniz.

Yorum Gönder