'Yükseliş Koleji'nden Erasmus Projesi

15 Nisan 2023 Cumartesi 10:39
Bu haber 330 kez okundu

Yükseliş Koleji Fen ve Anadolu Lisesi KA-210-SCH000082730 numaralı ‘Avrupa Kültürel Mirasi’ konulu projesi Letonya Ulusal Ajansı tarafından kabul edildi. Proje 2 yıl sürecek ve Letonya koordinatörlüğünde Türkiye ve İtalya ile ortak yürütülecek.

'Yükseliş Koleji'nden Erasmus Projesi

Yükseliş Koleji Fen ve Anadolu Lisesi KA-210-SCH000082730 numaralı ‘Avrupa Kültürel Mirasi’ konulu projesi Letonya Ulusal Ajansı tarafından kabul edildi. Proje 2 yıl sürecek ve Letonya koordinatörlüğünde Türkiye ve İtalya ile ortak yürütülecek. Bu proje kapsamında, belirlenen tarihlerde Yükseliş Koleji öğretmen ve öğrencileri Letonya ve İtalya’daki okullara giderek ders gözlemi yapacak.

Yükseliş Koleji Genel Müdürü Aykut Davut Öktem, okul eğitiminde kaliteyi arttırmayı ülkeler arası iş birliğini geliştirmeyi amaçlayan ve ülkemizin geçtiği bu zor dönemde şehrimizin kültürel mirasına tanıtmaya yönelik, Avrupa Birliği Erasmus projesinin okulumuz Yükseliş Kolejiyle ortak yürütülecek olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Aykut Davut Öktem, projede emeği geçen Fen ve Anadolu Lisesi proje sorumlusu, matematik öğretmeni Ali Emir Öz’e teşekkür etti.

Yorum Gönder