5 Temmuz’da Koray Avcı İskenderunlular için Söyledi

06 Temmuz 2022 Çarşamba 14:27
Bu haber 299 kez okundu

Türk askerinin Hatay'a İskenderun üzerinden girişinin 84. yıl dönümü çeşitli etkinliklerle kutlandığı İskenderun’da Koray Avcı Anıt Alanı’nda sahne aldı.

5 Temmuz'da Koray Avcı İskenderunlular için Söyledi

Türk askerinin Hatay'a İskenderun üzerinden girişinin 84. yıl dönümü çeşitli etkinliklerle kutlandığı İskenderun’da Koray Avcı Anıt Alanı’nda sahne aldı.

İskenderun 5 Temmuz turizm,kültür ve sanat festivali kapsamında ünlü sanatçı Koray Avcı’yı ağırlayan İskenderunlular sanatçının şarkılarını hep birlikte söyledi.

On binlerce kişinin katıldığı açık hava konserine AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, Payas Kaymakamı ve İskenderun Kaymakam Vekili Polat Kara, İskenderun Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı ve eşi Arife Tosyalı katılım sağladı.

Konser öncesi konuşan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı; “Kurtuluş Bayramımızın 84. yıldönümünde, Yurtta Barış Dünyada Barış şiarıyla bütün dünyaya seslenen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını, Albay Şükrü Kanadlı’yı, kahraman ordumuzu ve Hatay davasında canlarını feda eden şehitlerimizi şükranla, sevgiyle ve saygıyla anıyorum. 5 Temmuz İskenderun Kurtuluş Bayramımız Kutlu Olsun. İskenderun halkına hizmet etmekten dolayı çok mutluyum. Kültürel ve sanatsal faaliyetlerimiz devam edecek. Her zaman halkımızın ve gençlerimizin yanındayız. İyi eğlenceler diliyorum.” şeklinde konuştu.

AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ise, hep bir arada birlik ve beraberlik içerisinde İskenderun halkına en iyi hizmeti vermenin gayretinde olacaklarını ifade etti.

Koray Avcı, gecenin ilerleyen saatlerine kadar birbirinden güzel şarkılarını gençlerle birlikte söyledi.

Konser sonrası ünlü sanatçı Koray Avcı’ya çiçek takdiminde bulunan Başkan Tosyalı, unutulmaz gece için sanatçıya teşekkürlerini iletti.(Haber: Şirvan Selçuk)


Yorum Gönder