Ahmet Göçmen Mezarı Başında Anıldı

14 Haziran 2019 Cuma 14:15
Bu haber 103 kez okundu

Türkiye’nin filtre lokomotiflerinden Asaş Filtre’nin Kurucusu, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nda Başkan Vekilliği görevlerinde bulunan Merhum Ahmet Göçmen, ölümünün sekizinci yılında mezarı başında anıldı.

Ahmet Göçmen Mezarı Başında Anıldı

Türkiye’nin filtre lokomotiflerinden Asaş  Filtre’nin Kurucusu, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nda Başkan Vekilliği görevlerinde bulunan Merhum Ahmet Göçmen, ölümünün sekizinci yılında mezarı başında anıldı

  Karaağaç Asri Mezarlığı’nda Merhum Ahmet Göçmen’in aramızdan ayrılışının 8’nci yıl dönümü nedeniyle mezarı başında okutulan Hatm-ı Kur’an-ı Kerim tilavetine Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, Merhum Ahmet Göçmen’in eşi Suat Göçmen, evlatları Zeki Göçmen, Gökhan Göçmen, Nazan Göçmen, damadı Adnan Çalışkan, gelini Selda Göçmen, torunları Ahmet Göçmen ve Suat Göçmen ile Asaş Filtre yöneticileri, işadamları, spor dünyasından temsilciler, akrabaları, aile dostları ve sevenleri katıldı. Merhum Ahmet Göçmen için mezarı başında düzenlenen Hatm-ı Kur’an-ı Kerim tilaveti ve anma töreni, iki gün sonra kutlanacak Babalar Günü ile de buruk ve hüzünlü bir anlam kazandı. Ardında Türkiye’nin ve Dünya’nın en önemli markalarından Asaş Filtre gibi önemli bir miras bırakan, fikirleri, değerleri, evlatları ve ailesi tarafından korunan Merhum Ahmet Göçmen, çalışanlarına verdiği önem, sosyal sorumluluk projelerine katkıları, Hatay ve Türkiye’nin kalkınması için verdiği mücadelesiyle de tanınıyordu.


  
Geçirdiği ani kalp krizi sonrası tüm müdahalelere rağmen 14 Haziran 2011 tarihinde aramızdan ayrılan Ahmet Göçmen, ailesini, çalışanlarını ve tüm severlerini yasa boğmuştu.

Yorum Gönder