Ak Parti İskenderun Teşkilatı Gönüllere Dokunuyor!

15 Ekim 2020 Perşembe 17:19
Bu haber 816 kez okundu

Belen Arsuz ve İskenderun ilçelerinde iki gün süren yangının ardından kurumlar, siyasiler, yöneticiler ve hayırseverler tarafından zarar gören vatandaşların yaraları sarılmaya, gönüller teselli edilmeye devam ediyor.

Ak Parti İskenderun Teşkilatı Gönüllere Dokunuyor!

Belen, Arsuz ve İskenderun ilçelerinde iki gün süren yangının ardından kurumlar, siyasiler, yöneticiler ve hayırseverler tarafından zarar gören vatandaşların yaraları sarılmaya, gönüller teselli edilmeye devam ediyor.

Bu bağlamda Ak Parti Arsuz ilçe teşkilatı ile koordinasyon ve işbirliği oluşturan İskenderun Ak Parti ilçe teşkilatı, başkan Av. Abdülkerim Güven’in önderliğinde Karahüseyinli, Kışla, Nergizlik ve Nardüzü bölgelerinde vatandaşlar ziyaret edilerek geçmiş oldun dilekleri paylaşıldı.

Ziyaretler esnasında zarar gören vatandaşlara moral verilirken sorunları sıkıntıları dinlendi notlar alındı. Bazı yerleşim bölgelerine önceden hazırlanan erzak yardım kolileri dağıtıldı.

Vatandaşlarımızın sonuna kadar yanında olduğunu belirten Başkan Güven geçmiş olsun dilekleri ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını iletti.

Ak Parti İskenderun İlçe Teşkilat Başkanı Av. Abdülkerim Güven, kalabalık konvoy halinde gerçekleştirdikleri ev ziyaretlerinin ardından, Yangında hasar gören Fabrika, Depo ve işyerlerini de ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Yaraların sarılması için gerekeni devletin yapacağını söyledi.

Başkan Av. Abdülkerim Güven yangın zede ziyaretlerine devam edeceklerini söyleyerek, yaraların sarılması için gayretlerin sürdüğünü ve gönüllere dokunmaya devam edeceklerini ifade etti.Yorum Gönder