Akçay Çevresinde Yol Açma Çalışması Yapıyor

30 Ekim 2018 Salı 15:20
Bu haber 189 kez okundu

İskenderun Belediyesi, kent genelinde yeni yol açma çalışmalarını sürdürüyor. Alt yapısı tamamlanan bölgelerde Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, açtığı yeni yollar ile ulaşım ağını rahatlatıyor.

Akçay Çevresinde Yol Açma Çalışması Yapıyor

İskenderun Belediyesi, kent genelinde yeni yol açma çalışmalarını sürdürüyor.
Alt yapısı tamamlanan bölgelerde Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, açtığı yeni yollar ile ulaşım ağını rahatlatıyor.

‘Okulun Çevresine Yeni Yol’

Yapılan çalışma hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “Bilindiği üzere görev geldiğiniz ilk günden bugüne kadar birçok yeni yol açtık. İhtiyaç duyuldukça açmaya devam ediyoruz. Bir süre önce yapımı tamamlanan Akçay ortaokulunun çevresinde de mahalle halkından ve velilerden gelen talep üzerine yeni bir çevre düzenlemesi ve yeni yol açma çalışmaları başlattık. Halkımızın taleplerini anında yerine getiriyoruz. Başladığımız bir işi en kısa sürede hizmete açıyoruz” dedi.

‘Çalışmalar Devam Edecek’

Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “Bu bölgede ekiplerimiz ilk önce zemin düzenleme çalışması yapıyor. Bu çalışmanın bitmesinin ardından yolumuz hemen bitirilerek hizmete açılacak. Yapılan çalışma ile vatandaşların evlerine, öğrencilerin ise okullarına ulaşımlarını kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Bu çalışma bittiğinde öğrencilerimiz çamurdan tozdan kurtulmuş olacak. Halkın mağduriyet yaşamaması adına ihtiyaç duyulan noktalarda çalışmaların devam edecek” şeklinde konuştu.

Yorum Gönder