Akdenizli Gazeteciler Alanya’da Buluşuyor

20 Ekim 2021 Çarşamba 10:53
Bu haber 69 kez okundu

Alanya Gazeteciler Cemiyeti’nin ev sahipliğinde, Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Alanya’da toplanıyor.

Akdenizli Gazeteciler Alanya'da Buluşuyor

Alanya Gazeteciler Cemiyeti’nin ev sahipliğinde, Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Alanya’da toplanıyor.

AGC Başkanı ve AGF Genel Başkanı Gaye Coşkun yaptığı açıklamasında, “AGF üyesi cemiyetlerin delegelerinden oluşan 50 gazeteci 22-24 Ekim 2021 tarihlerinde Alanya’da bulaşacak. Alanya medyasının ev sahipliğinde yapılacak, Anadolu Medyasının Geleceği konulu toplantının ardından gazeteciler ilçemizi yakından tanımak üzere tarihi ve turistik ziyaretlerde bulunacak” dedi.

Coşkun açıklamasına şöyle devam etti; “Bölge gazetecileri arasında birlikteliği sağlama amacı başta olmak üzere Anadolu Medyasının sorunlarının da konuşulacağı toplantıya bölgemizin cemiyet başkanları ve gazete sahipleri katılacak. Noxinn Otel’de konaklayacak Akdenizli Gazeteciler toplantının ardından 23 Ekim’de öncelikle Alanya Gezisi, ardından ise Mevlüt Yeni Onursal Başkanlık belge töreni, kokteyl ve kitap imza gününde bir araya gelecek. Alanya basını başta olmak üzere tüm medya dostlarını bu etkinliliğimize katılmaya bekleriz.”  

Öte yandan Alanya’daki buluşmaya Antalya Gazeteciler Cemiyeti, Akdeniz Gazete Sahipleri Derneği, Burdur Gazeteciler Cemiyeti, Isparta Gazeteciler Cemiyeti, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti, Osmaniye Cebeli Bereket Gazeteciler Cemiyeti, Hatay Gazeteciler Cemiyeti ve Kahramanmaraş Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti ile Kıbrıs Türk Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği Başkan ve delegelerinden oluşacak 50 kişilik misafir gazeteci gurubu katılacak.

Yorum Gönder