Altın Adamlar, Gönül Köprüleri Kurmaya Devam Ediyor!

30 Temmuz 2019 Salı 17:18
Bu haber 103 kez okundu

İskenderun Kuyumcular Odası Başkanı Uğur Fırat, yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte düzenledikleri “Bu Bayram Sen de Güldür” Projesi’ni Kurban Bayramı öncesinde de sürdürüyor.

Altın Adamlar, Gönül Köprüleri Kurmaya Devam Ediyor!
İskenderun Kuyumcular Odası Başkanı Uğur Fırat, yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte düzenledikleri “Bu Bayram Sen de Güldür” Projesi’ni Kurban Bayramı öncesinde de sürdürüyor. Şehit ve Gazi Ailelerini, Petek Kafede kahvaltıda bir araya getiren İskenderun Kuyumcular ve Saatçiler Odası yönetimi anlamlı ve örnek bir etkinliğe imza attı.

İTSO Başkanı Levent Yılmaz, İskenderun Şehit, Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Fevzi Mercanoğlu, İskenderun Turizm Derneği Başkanı Sabahattin Uygun, İskenderun Balıkçı Barınağı Kooperatifi Başkanı Yücel Dalgıç ve basın mensuplarının katıldığı etkinlikte konuşan Kuyumcular Odası Başkanı Uğur Fırat;  “Bizler sivil toplum örgütü olarak bu kutsal vatanımız için canını seve seve feda eden aziz şehit ve gazilerimizi bu mütevazı kahvaltımızda, sevgi ve saygıyla anıyoruz. Bizler her daim onların varlığıyla birlikteyiz ve her zaman yanlarında olacağız. Kuyumcular ve Saatçiler odası olarak halkımızla gönül köprüleri kurmaya devam edeceğiz ” dedi.

Daha sonra söz alan İTSO Başkanı Levent Yılmaz ise “Bizler şehit ve gazi ailelerimizle beraber kopmaz bir bağ içerisindeyiz. Her zaman yanlarında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Bu kahvaltıyı düzenleyen İskenderun Kuyumcular ve saatçiler Odasına şükranlarımı sunuyorum. Burada bulunmaktan ötürü çok mutluyum” dedi. Yapılan konuşmaların ardından “Bu Bayram Sen de Güldür" kampanyası çerçevesinde şehit ailelerine birer kutu kömbe ve lokum dağıtıldı. Program, hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

Yorum Gönder