Altın Adamlardan İGC’ye Türk Bayrağı

02 Ekim 2020 Cuma 13:51
Bu haber 627 kez okundu

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti yeni yönetim kuruluna tebrik ziyaretleri devam ediyor.

Altın Adamlardan İGC'ye Türk Bayrağı

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti yeni yönetim kuruluna tebrik ziyaretleri devam ediyor.  İskenderun Kuyumcular ve Saatçiler Odası Başkanı Uğur Fırat ve yönetimi ardından ise Saadet Partisi il ve ilçe yöneticileri ile Esnaf Odaları Başkanları İGC’ye konuk oldular.

İskenderun Kuyumcular ve Saatçiler Odası Başkanı Uğur Fırat ve yönetim kurulu üyeleri, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret ederek yeni yönetime hayırlı olsun dileklerini iletti.

İGC Başkanı Rızkullah Terbiyeli ve yönetimi tarafından ağırlanan Oda Başkanı Fırat, yeni yönetime Türk Bayrağı armağan etti ve çalışmalarında başarılar diledi. Bu anlamlı hediye ve nazik ziyaretleri için oda başkan ve üyelerine teşekkür eden İGC Başkanı Terbiyeli, kuyumcular odasının her türlü sosyal etkinliğe önderlik ettiğini söyledi.

Saadet Partisi il ve ilçe yöneticileri de İGC’ye kutlama ziyareti yaptılar. Saadet Partisi GİK üyesi Necmettin Çalışkan, Türkiye de muhalif olan herkesin, her kesimin sesinin kısılmak istendiğini, hiçbir eleştiriye tahammülün olmadığını, önemli sayıda basın organının adeta Külliye’den yönetildiğini öne sürdü.

Çalışkan, “Özellikle son çıkarılan internet yasası ile sıkıntı arttı. Yayın organları Saray’da kurulan sistem ile adeta dizayn ediliyor. Basın baskı altında tutuluyor. Bu baskıyı yapanlar bilmelidir ki düştüklerinde en çok bu basına muhtaç olacaklar. Tıp adamlarına saldıran bazı hasta yakınlarının kravatlı versiyonları da gazetecilere saldıranlardır. Bir basın işvereni olarak söyleyebilirim ki bugün basın tarihinin en kötü günlerini yaşıyor” dedi.

SP İl Başkanı ile İlçe Başkanı Halil İbrahim Çelik’de İGC yönetimine hayırlı olması dileklerini ilettiler. İGC Başkanı Rızkullah Terbiyeli’de ziyaret ederek kutlayan tüm konuklara teşekkür etti.

Yorum Gönder