Altın Adamlardan ‘Polis Haftası’ Kutlaması

08 Nisan 2021 Perşembe 13:25
Bu haber 1291 kez okundu

İskenderun Kuyumcular ve Saatçiler Odası Başkanı Uğur Fırat ve yönetim Kurulu üyeleri Türk Polis Teşkilatı'nın 176. Kuruluş Yıldönümü ve Polis Haftası sebebiyle İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş’e ziyarette bulundu.

Altın Adamlardan ‘Polis Haftası' Kutlaması

İskenderun Kuyumcular ve Saatçiler Odası Başkanı Uğur Fırat ve yönetim Kurulu üyeleri Türk Polis Teşkilatı'nın 176. Kuruluş Yıldönümü ve Polis Haftası sebebiyle İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş’e ziyarette bulundu.

İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş’i makamında ziyaret eden İskenderun Kuyumcular ve Saatçiler Odası Başkanı Uğur Fırat, “İskenderun’un huzuru için canı pahasına görev yapan tüm emniyet güçlerimizin her zaman yanındayız” dedi.

Türk Polis Teşkilatı'nın 176. Kuruluş Yıldönümünü kutlayan Başkan Fırat, "Emniyet Müdürümüz Nevzat Güneş’in şahsında kahraman polisimizin fedakârlıkları sayesinde İskenderun’da huzuru görevini layıkıyla yerine getiren ve görevi uğruna canını veren kahraman polislerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Türk Polis Teşkilatı'nın 176. Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla, İskenderun İlçe Emniyet Müdürümüz Nevzat Güneş’i Odamızı temsilen yaptığımız ziyarette sıcak karşılaşmaları ve misafirperverlikleri için Sayın Emniyet Müdürümüze çok teşekkür ediyorum. Ülkemizin dört bir yanında huzuru ve güvenliği sağlamak için gece gündüz çalışan emniyet teşkilatımızın tüm birimlerine şükranlarımı sunuyor, görevlerinde başarılar dilerken, vatan uğruna canını vermiş tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum" diye konuştu.

İskenderun’un huzuru için gece gündüz çalışmaya devam ettiklerini belirten İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş ise, İskenderun Kuyumcular ve Saatçiler Odası Başkanı Uğur Fırat’a ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Emniyet Müdürü Güneş, "Saat mefhumu olmadan İskenderun’un huzuru için çalışıyoruz. Elimizden gelen tüm gayreti göstererek yaptığımız her çalışma, daha yaşanır bir İskenderun içindir. Bizlere verdiğiniz destek ve güç için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ziyaret sonrası Türk Polis Teşkilatı’nın 176. Kuruluş yıldönümü nedeniyle pasta kesimi yapıldı.


Yorum Gönder