ARİAD, Sami Üstün’ü Ağırladı

25 Mart 2024 Pazartesi 11:21
Bu haber 54 kez okundu

CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Sami Üstün ve ekibi seçim çalışmaları kapsamında, Arsuz İş İnsanları Derneği’ni ziyaret etti.

ARİAD, Sami Üstün'ü Ağırladı

CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Sami Üstün ve ekibi seçim çalışmaları kapsamında, Arsuz İş İnsanları Derneği’ni ziyaret etti.

Karaağaç Sahil Restaurant’ın özel toplantı salonunda gerçekleşen ziyarette Belediye Başkan Adayı Sami Üstün, ARİAD Başkanı Adnan Ağır, yönetim kurulu ve üyelerle bir araya gelerek projelerini anlattı.  Şehrin ekonomisi hakkında istişarelerde bulundu.

Gerçekleşen ziyarette iş insanları ile bir araya gelen  CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Sami Üstün, ‘’Projelerimiz Hazır! Arsuz değişim ve dönüşüme hazır! Geleceğe çok güçlü adımlarla yürüyeceğiz.’’ dedi.

Üstün konuşmasının devamında; " Arsuz'da depremin izlerini sileceğiz. Barış dilini kullanacağız. Ekibimizle birlikte tüm sorunları çözmek için el birliğiyle sahada tam gaz çalışacağız Arsuz'a umut olacağız, güven sağlayacağız. Bu şehre sadece ve sadece hizmet edeceğiz. Arsuz'un tarihine ve doğasına saygılı bir yaklaşımla hareket edeceğiz. Betonlaşmadan uzak, sürdürülebilir ve ekolojik prensiplere uygun bir dönüşüm olacak. Derdimiz Arsuz Dermanımız Arsuz " diye konuştu.

ARİAD Başkanı Adnan Ağır ise  Arsuz Belediye Başkan Adayı Sami Üstün'e  başarılar dileyerek, seçimlerin hayırlı olmasını temenni etti.


Yorum Gönder