ARİAD; ‘Yeni Üyelerimizle Büyüyor, Gücümüze Güç Katıyoruz’

25 Kasım 2022 Cuma 11:21
Bu haber 212 kez okundu

Arsuz İş İnsanları Derneği (ARİAD) yeni üyelerle güçlenerek büyümesini sürdürüyor.

ARİAD; ‘Yeni Üyelerimizle Büyüyor, Gücümüze Güç Katıyoruz'

Arsuz İş İnsanları Derneği (ARİAD) yeni üyelerle güçlenerek büyümesini sürdürüyor.

Gerçekleştirdiği prestijli projeler ve alanında yetkin üyeleriyle adından söz ettiren ARİAD’a, başta Arsuz ilçesi olmak üzere Hatay’ın birçok bölgesinde hizmet veren firmalar üye olmaya devam ediyor.

Başkan Adnan Ağır yaptığı açıklamada; “ARİAD yeni üyelerle ailesini büyütmeye devam ediyor. Yeni üyelerimize üyelik belgelerini takdim ettik. Ailemiz büyürken biz de yönetim olarak yeni projeler ve hedefler belirleyerek çıtayı daha da üst seviyelere taşıyoruz. Çalışmalarımızı gerçekleştirirken bizlere güç katacak olan yeni üyelerimizin aramıza katılımlardan çalışmalarımıza katkı alma aşamasındaki ümidimiz ve beklentimiz üst seviyededir. Üyeler birbirlerini tanımalı ve dernek içi iş ilişkileri de güçlenmelidir. Bundan sonraki süreçte de çalışmalarımızı hep birlikte sürdüreceğiz. Amacımız proje bazlı faaliyetleri çok ortaklı yaparak ürettiğimiz değeri çok daha yukarılara taşımaktır.” ifadelerine yer verdi.

ARİAD’ın bünyesine yeni katılan İnşaat ve Müteahhitlik Firması sahibi Süleyman Turhan, Nehir Group Bilişim mühendislik Ltd. Şti. Sahibi   Bilişim Yazılım Mühendisi Mehmet Durkal, Nehir Bilgisayar Yazılım ve Güvenlik Sistemleri kurucularından Fatma Durkal, Yavuz Hukuk Bürosu Kurucularından Avukat Hande Rızvanoğlu, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir İnci Yarıcı, 4E Lojistik Gümrükleme Ve Tic. San. A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Harun Reşit Karahan, Tolga Medya Tabela- Reklam- Matbaa Firmasının Sahibi Tolga Atav’da ARİAD’ın üyesi olmaktan mutluluk duyduklarını ifade ettiler.
Yorum Gönder