‘Arsuz İYİ Olsun Diye Yola Çıktım’

02 Şubat 2024 Cuma 17:40
Bu haber 196 kez okundu

İYİ Parti Arsuz Belediye Başkan Adayı Süleyman Sırrı Bahadırlı, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret ederek seçim çalışmaları ve Arsuz ilçesinin geleceği ile ilgili açıklamalarda bulundu.

‘Arsuz İYİ Olsun Diye Yola Çıktım'

İYİ Parti Arsuz Belediye Başkan Adayı Süleyman Sırrı Bahadırlı, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret ederek seçim çalışmaları ve Arsuz ilçesinin geleceği ile ilgili açıklamalarda bulundu.

İGC Başkanı Diyap Atar, yönetim Kurulu ve üyeler tarafından karşılanan İYİ Parti Arsuz Belediye Başkan Adayı Bahadırlı, Arsuz halkının yeni dönemde belediyecilik açısından beklentilerinin çok düşük olmasından dolayı duyduğu rahatsızlığı dile getirdi.

Arsuz'da hala yol, kaldırım ve çukur tartışmalarının olmasından ciddi anlamda rahatsızlık duyduğunu belirten İYİ Parti Arsuz Belediye Başkan Adayı Süleyman Sırrı Bahadırlı, halkın beklentilerini dinlerken şaşkınlık yaşadığına dikkat çekerek, “Arsuz halkının yeni dönemde beklentisini dinlerken çok üzüldüm ve şaşırdım. İlçe halkı sadece temiz asfalt yollar, kaldırım ve çöplerin düzenli toplanmasını istiyor. Bölge halkının belediyeden beklentisinin bu kadar düşmesi üzücü ve düşündürücü. Halbuki, bugüne kadar tertemiz asfalt yollar, kaldırımlar ve çöp toplama işlerinin gündeme bile gelmemesi gerekiyordu “dedi.

Arsuz'un turizm ve tarım açısından çok önemli bir cazibe merkezi olduğuna vurgu yapan İYİ Parti Arsuz İlçe Başkan Adayı Süleyman Sırrı Bahadırlı, tarihi ve kültürel birikiminin de ortaya çıkarılmasıyla birlikte, sadece tarım ve deniz turizmiyle değil birçok açıdan ekonomik ve sosyal kalkınma hedefine ulaşması için çalışmalar yürütmek amacında olduklarını söyledi.

Sadece yaz ayları döneminde tatilcilerle kalabalık bir deniz turizminden çok 12 ay canlı ve hareketli bir Arsuz için birçok projeyi hayata geçirirken, merkezi hükümetten gelen ödeneklerin dışında kaynak yaratabilen bir Arsuz Belediyesi hedefine dikkat çeken Bahadırlı, doğru planlama ile Arsuz'un kısa sürede hedeflerine ulaşacağına vurgu yaptı.
Yorum Gönder