Arsuz'da Halk, Denizle Buluşuyor!

28 Temmuz 2016 Perşembe 10:30
Bu haber 2190 kez okundu

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, halka verdiği sözü tuttu. Arsuz Belediyesi, Ramazan Bayramı'nda ilk kez görücüye çıkan ve yüz binlerce ziyaretçiyi ağırlayan Arsuz Sahil Yürüyüş Yolu'nun açılışı için gün sayıyor.

Arsuz'da Halk, Denizle Buluşuyor!
Hatay'ın turizm cenneti olan Arsuz'a ayrı bir değer ve estetik kazandıran, ilçeyi de yepyeni bir çehreye kavuşturan Sahil Yürüyüş Yolu, zorlu bir sürecin sonunda CHP Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke'nin de katılımıyla 30 Temmuz 2016 Cumartesi günü saat:18.30'da Arsuz Köprüsü yanındaki başlangıç noktasında yapılacak olan açılışla halkın hizmetine açılacak. Sahil yürüyüş yolu ile hem Arsuzlular, hem de yerli ve yabancı turistler deniz kokusu ve dalga sesleri eşliğinde keyifli yürüyüşler gerçekleştirebilecek, hem huzurla denize girip, deniz, kum ve güneşin keyfini çıkaracaklar.

Başkan Culha, Hizmetleriyle Cevap Veriyor!

 "Yapamaz" diyenlere inat zoru başaran, üstün azmi, gayreti ve çabasıyla da sahil yürüyüş yolunu ilçeye kazandıran Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, göreve geldiğinde 65 km. kıyı şeridi bulunan ilçede  'Halkı denizle buluşturacağız' şeklinde verdiği sözü tutmanın haklı onuru ve gururunu yaşıyor.  Açılış için gün sayan sahil yürüyüş yolunda devam eden peyzaj ve ışıklandırma çalışmalarını inceleyen Başkan Nazım Culha, Arsuz'un geleceğini şekillendirecek çalışmalardan biri olan sahil yürüyüş yolunun yapımında doğal yapının korunmasına dikkat ettiklerini belirterek, sezonun en yoğun dönemlerini yaşayan ilçede vatandaşların sahil yolundan dolayı memnuniyetlerini dile getirmesinin de kendilerini mutlu ettiklerini söyledi. Cumartesi günü yapılacak olan açılışa herkesi davet eden Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, önümüzdeki günlerde yeni projeleri hayata geçirmek için çalışmalara başladıklarının da müjdesini verdi.

Yorum Gönder