Asi 1967 Taraftarlar Derneği Hizmete Girdi

16 Temmuz 2020 Perşembe 15:40
Bu haber 203 kez okundu

Kısa bir süre önce Hatayspor’un başarısı ve tanıtılması için sosyal kültürel ve sportif faaliyetler alanında çalışmalar yapmak üzere kurulan Asi 1967 Sosyal Kültürel ve Sportif Faaliyetler Derneği TRT Spor Program Sunucusu Cüneyt Ersan’ın katılımıyla hizmete girdi.

Asi 1967 Taraftarlar Derneği Hizmete Girdi
Kısa bir süre önce Hatayspor’un başarısı ve tanıtılması için sosyal kültürel ve sportif faaliyetler alanında çalışmalar yapmak üzere kurulan Asi 1967 Sosyal Kültürel ve Sportif Faaliyetler Derneği TRT Spor Program Sunucusu Cüneyt Ersan’ın katılımıyla hizmete girdi.

Hatayspor’un başarısı ve tanıtılması için sosyal kültürel ve sportif faaliyetler alanında çalışmalar yaparak adından söz ettiren Asi 1967 Sosyal Kültürel ve Sportif Faaliyetler Derneği, sade bir açılış ile Akasya Mahallesi, 87’nci Sokak, Görsev Apartmanı No:1/11 Antakya adresinde hizmete girdi. Gerçekleştirilen açılışa TRT Spor Program Sunucu Cüneyt Ersan, Asi 1967 Derneği Başkanı Serdar Kahraman ve Yönetim Kurulu üyeleri katılım gösterdi.

Gerçekleştirilen açılış törenine katılım gösteren TRT Spor Program Sunucu Cüneyt Ersan’a, Asi 1967 Sosyal Kültürel ve Sportif Faaliyetler Derneği Başkanı Serdar Kahraman tarafından gelecek sezon Süper Lig’de mücadele edecek olan Hatayspor’un forması, atkısı, kravatı, anahtarlık ve rozetinin bulunduğu taraftar seti ile birlikte Yayladağı İlçesi’nin meşhur tatlıları arasında bulunan Yayladağı Lokumu’nu hediye etti.

Gerçekleştirilen açılış töreni sonrasında Hatayspor’un şampiyonluk haftasında 3 ayrı etkinlik düzenlediklerini açıklayan Asi 1967 Sosyal Kültürel ve Sportif Faaliyetler Derneği Başkanı Serdar Kahraman, “Hatayspor’un şampiyonluk haftasını geride bıraktığımız süre içerisinde 3 ayrı etkinlik düzenledik. Her hafta düzenlediğimiz skor tahmini etkinliğimize yoğun bir şekilde Facebook sosyal medya hesaplarımıza katılım gösteren yaklaşık bin 500 takipçi sporseverlerimize teşekkür ediyoruz. Ayrıca skor tahmini etkinliğinde doğru tahminde bulunan 250 kişi arasından 20 takipçilerimize, İnstagram sosyal medya hesabımıza katılım gösteren 5 takipçimize ve yine Facebook sosyal medya üzerinden 4 bayan takipçimiz olmak üzere toplamda 29 takipçilerimiz Hatayspor forması kazanma imkanına kavuştu. Kazanan talihlilerimize hayırlı olmasını diliyor, önümüzdeki sezon içerisinde Hataysporumuzu desteklemek üzere tribünlerde daha fazla bayan taraftar olmasını diliyorum. Derneğimizin açılışa katılarak bizleri onurlandıran TRT Spor Program Sunucusu Cüneyt Ersan’a ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.

Asi 1967 Sosyal Kültürel ve Sportif Faaliyetler Derneği’nin hizmete başlamasının ardından Asi 1967 Facebook sosyal medya hesaplarını takip ederek skor tahmini yarışmasına katılım gösteren bin 500 takipçi arasından talihli 20 kişinin çekilişini TRT Spor Program Sunucusu Cüneyt Ersan tarafından gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen çekiliş sonrasında Hatayspor forması kazanma şansı elde eden sporseverlere teşekkür eden Ersan, “Bir takım programlar yapmak üzere geldiğim Hatay’da Asi 1967 Sosyal Kültürel ve Sportif Faaliyetler Derneği’nin açılışına katılmak nasip oldu. Dernek başkanı Serdar Kahraman ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diliyor, Hatayspor forması kazanan sporseveri de tebrik ediyorum.” dedi.

Yorum Gönder