banner48

banner61

banner50

banner62

banner52

banner53

banner55

banner56

banner57

banner58

banner59

banner60

banner49

banner63

banner51

Atıf Ceritbinmez Basın Mensuplarıyla Buluştu

24 Ekim 2022 Pazartesi 16:18
Bu haber 80 kez okundu

CRT Group Yönetim Kurulu Başkanı ve İTSO seçimlerinde başkan adayı Atıf Ceritbinmez, basın mensuplarıyla buluşarak, İTSO seçimlerini değerlendirdi.

Atıf Ceritbinmez Basın Mensuplarıyla Buluştu

CRT Group Yönetim Kurulu Başkanı ve İTSO seçimlerinde başkan adayı Atıf Ceritbinmez, basın mensuplarıyla buluşarak, İTSO seçimlerini değerlendirdi.

Ramada İskenderun Otel'de gerçekleştirilen basın toplantısına İTSO'nun yeni yönetimini kutlayarak başlayan iş insanı Atıf Ceritbinmez, "Herşeyden önce belirtmek isterim ki, Levent Başkan benim değerli bir abimdir. İTSO seçimlerine İskenderun'un vizyonuna ve marka değerine katkı sunmak amacıyla yola çıktık. Ancak seçim sürecinde gördük ki, bu seçimi siyasi seçimlerle karşılaştıranlar oldu. Güzel dostluklar kurmamıza vesile olduğu için yine de keyifli bir seçimdi. İnşallah gelecek seçim, sadece projelerin tartışılacağı ve konuşulacağı bir seçim olur. En büyük kazanç, yeni dostluklar oldu. Seçimin son bir kaç gününde hoşnut olmayan söylemler can sıkıcıydı. Şahsımın bir siyasi partinin, bir sivil toplum kuruluşunun, bir işadamının projesi ya da adamı olduğumu söylediler. Şunu açık yüreklilikle ifade etmek isterim ki, hiç kimsenin adamı değilim, sadece Allah'ın adamıyım. Allah'ım bana helalinden kazançlar nasip etsin. En büyük duamız bu. 75 öğrenci okutuyoruz. Sosyal sorumluluk projelerimizi sürdürüyoruz. 10 birim kazanıyorsak, sosyal sorumluluk projelerimize de bütçe ayırıyoruz. Hayatım boyunca hiç ayrım yapmadım. Kaostan beslenmeyi çok sevenler bana bir takım yakıştırmalarda bulunsalar da, önemli olanın insan olmayı becerebilmek olduğunu düşünüyorum. Bizim derdimiz herkese eşit mesafede olacak karma bir yapı, yönetim anlayışı oluşturmaktı" şeklinde görüş ortaya koydu. İş insanı Atıf Ceritbinmez, konuşmasının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Ceritbinmez, son olarak basın mensuplarının "Siyaset düşünüyor musunuz? şeklindeki soruya "Hayır. Ben ticaret adamıyım." yanıtını verdi.

"Ahmet Akyüz'ün aday olmasında ya da çekilmesinde sizin bir etkiniz oldu mu?" şeklindeki soruya da Ceritbinmez "Yok, hayır olmadı" diye cevap verdi.


Yorum Gönder