‘ATSİAD Nazmi Ceylan'ı Ağırladı’

15 Mart 2024 Cuma 12:59
Bu haber 85 kez okundu

İYİ PARTİ İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan, İYİ Parti İskenderun İlçe Başkanı Mustafa Barın ve Meclis Üyesi Adaylarıyla birlikte konuk oldu.

‘ATSİAD Nazmi Ceylan'ı Ağırladı'

İYİ PARTİ İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan, İYİ Parti İskenderun İlçe Başkanı Mustafa Barın ve Meclis Üyesi Adaylarıyla birlikte konuk oldu.

Akdeniz Tüccar ve Sanayi İşadamları Derneği Başkanı Mithat Ceritbinmez, Yönetim Kurulu ve Üyeleri ile yoğun katılımıyla Nazmi Ceylan'ı misafir etti.

İskenderun'da STK'ların ayrıca önem verdiğini dile getiren İYİ Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan; "ATSİAD üyesi bir çok değerli dostlarımız var ve İskenderun için emek veren uzun yıllar istihdam yapan iş insanlarıyla oluşmuş kıymetli bir kuruluştur. Biz siyasiler için en çok istişarelerde bulunacağımız noktalardır. Belediye olarak İş insanlarımızın önerileri ve şikayetlerini dinler, çözüm odaklı faaliyet gösterirsek İskenderun'u her alanda kalkınmasını sağlamış oluruz." Dedi

İskenderun başarılı İş insanlarımızın olduğu bir şehir ve buraya yatırımcı çekmek için önemli projelerimiz var. Fuarlar düzenleyip binlerce kişiyi bu sektörlerle ilişki kuracak ortamı hazırlamamız gerekiyor. Biz Belediye olarak inşallah kazandığımızda bölgemize bir çok sektörde insan çekerek cazip merkezi haline getireceğiz. Sadece yerli değil yabancı yatırımcıları da getirmek için sizlerle mesai harcamanın gururunu yaşayacağız." Açıklamasında bulundu.

ATSİAD Başkanı Mithat Ceritbinmez, "Nazmi Ceylan ağabeyimizdir, her zaman ulaşabildiğimiz bölgemizde iş adamlığı ve siyasetiyle dürüst, yardımsever bir insan olduğunu çok iyi biliyoruz. Samimiyeti siyasetiyle kanıtlamış, her kesimde yer edinmiş önemli bir isimdir. Ziyaretinden dolayı ATSİAD olarak şahsım ve üye arkadaşlarımız adına teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz." Açıklamasında bulundu.

Kalabalık katılımın olduğu ziyarette soruları yanıtlayan İYİ Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan misafirperverliğinden dolayı Başkan Mithat Ceritbinmez'e ve ATSİAD Üyelerine teşekkür etti.

Yorum Gönder