Av. Gülümser Ceylan Köle; ‘Hatay Milletvekili Olarak Halkımızın Hizmetinde Olacağım’

15 Nisan 2023 Cumartesi 10:10
Bu haber 347 kez okundu

İYİ Parti Hatay milletvekili adayı Av. Gülümser Ceylan Köle, Hataylıların sorunlarını yakından dinlemek için seçim gezilerine İskenderun bölgesinde başladı. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Köle, ev ziyaretleri yaparak halkın dertlerini dinledi.

Av. Gülümser Ceylan Köle; ‘Hatay Milletvekili Olarak Halkımızın Hizmetinde Olacağım'

İYİ Parti Hatay milletvekili adayı Av. Gülümser Ceylan Köle, Hataylıların sorunlarını yakından dinlemek için seçim gezilerine İskenderun bölgesinde başladı. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Köle, ev ziyaretleri yaparak halkın dertlerini dinledi. Seçim sürecinde vatandaşların yaşadığı sorunlara duyarlılık gösteren Köle, ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzattı ve hatta ekmek açmalarına bile yardımcı oldu.

Vatandaşlar tarafından sıcak bir şekilde karşılanan Köle, seçim çalışmalarını hızlandırarak, "Artık tam zamanı geldiğini düşünüyoruz" dedi. Halkın sevgi ve destek dolu tepkileriyle karşılanan Köle, Hataylıların güvendiği bir milletvekili adayı olarak seçim kampanyasını sürdürdü. Vatandaşların dertlerini dinleyen, sorunlarına çözüm bulmaya çalışan Köle, halkın güvenini kazanarak, seçim sürecinde önemli bir ivme yakaladı.

İYİ Parti Hatay milletvekili adayı Av. Gülümser Ceylan Köle'nin seçim gezileri ve vatandaşlarla yaptığı samimi ziyaretler, Hataylılar arasında büyük bir heyecan yarattı. Köle, halkın desteğiyle seçim çalışmalarını kararlılıkla sürdürerek, Hatay milletvekili olarak halkının hizmetinde olacağını vurguladı.Yorum Gönder