‘Basın Milletin Ortak Sesidir’

21 Ekim 2020 Çarşamba 14:39
Bu haber 545 kez okundu

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, 21 Ekim Dünya Gazeteciler günü dolayısıyla İskenderun gazetecileriyle bir araya geldi.

‘Basın Milletin Ortak Sesidir'

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, 21 Ekim Dünya Gazeteciler günü dolayısıyla İskenderun gazetecileriyle bir araya geldi. Ev sahipliğini Başkan Tosyalı'nın yaptığı toplantıya İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun'da bulunan gazeteciler cemiyet başkanları, Belediye Başkanı yardımcıları ve gazeteciler katıldı.

3'nolu Sosyal Tesiste gazetecilere kısa bir konuşma yapan İskenderun Belediye Başkanı Tosyalı, İskenderun'da güçlü bir basın olduğuna vurgu yaparak şunları söyledi;  “Basın dünyada oldukça önemli bir kurumdur. Bu nedenle bölgemizde emek harcayan mücadele eden ve hakikatleri tarafsız şekilde yazan gazetecilerimizin her daim destekliyor ve onların yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyorum”

İskenderun'daki basından memnuniyetini dile getiren İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ise, “İskenderun’un basın konusundaki zenginliği oldukça fazla bizleri bugün bir araya getiren Belediye Başkanımıza teşekkürlerimi iletiyorum. Ben İskenderun Kaymakamı olarak basından son derece memnunum. Çünkü gerçekten bilerek ve gerçekleri araştırarak çalışma yapıyorlar. Özellikle koronavirüs nedeniyle halkı bilinçlendirme konusunda son derece bizlere destek oldular” dedi.

Yapılan konuşmalardan sonra İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, yaklaşan Cumhuriyet Bayramı nedeniyle gazetecilere Türk bayraklı tişört hediye ederek toplu bir fotoğraf çekinildi.Yorum Gönder