Basın’dan ‘Barış Pınarı Harekatı'na Kan Bağışı

12 Ekim 2019 Cumartesi 14:49
Bu haber 130 kez okundu

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu, üyeleriyle birlikte Barış Pınarı Harekatına katılan Mehmetçik için kan bağışında bulundu.

Basın'dan ‘Barış Pınarı Harekatı'na Kan Bağışı
İskenderun Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu, üyeleriyle birlikte Barış Pınarı Harekatına katılan Mehmetçik için kan bağışında bulundu.
Türkiye'nin terör koridorunu temizlemek için başlattığı Barış Pınarı Harekatına birçok yerden destek verilirken bir destekte İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’nden geldi.


Etkinliğe İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, İlçe Jandarma Komutanı J.Yüzbaşı Ferit Gül, Türk Kızılayı İskenderun Şube Başkanı Recep Sivri, emniyet teşkilatı mensupları, milli eğitim camiası ve gazeteciler katıldı.


İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, "Kanın ne kadar önemli olduğunu anlatmak maksatlı burada Barış Pınarı Harekatına katılan aslanlarımızın, askerlerimizin olur da ihtiyacı olur hazırda, tedbiren bütün arkadaşlarımızla kan bağışında bulunmak için bir araya geldik. İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ne bu anlamlı etkinlik için teşekkür ediyoruz” dedi.İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş ve İskenderun polisi kan bağışına büyük katkı sağladı. Kaymakam Yönden, kan bağışının ardından vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.

Yorum Gönder