Başkan Fatih Tosyalı Azganlık’ta

29 Temmuz 2019 Pazartesi 16:54
Bu haber 98 kez okundu

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, rutin belediye hizmetlerinin yanı sıra vatandaşlarla da bir araya gelmeye devam ediyor.

Başkan Fatih Tosyalı Azganlık'ta
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, rutin belediye hizmetlerinin yanı sıra vatandaşlarla da bir araya gelmeye devam ediyor.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Azganlık yaylasında vatandaşların kahvaltı davetine icabet etti. Sıcak ve samimi bir ortamda vatandaşlarımız ile sohbet eden Başkan Fatih Tosyalı vatandaşlardan gelen talep, öneri ve sorunları dinledi. Kentin her noktasına hizmet götürmeye devam edeceklerinin altını çizen Başkan Fatih Tosyalı,” Halkımızın içerisinde olmaya devam edeceğiz. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde vatandaşlar ve esnaflarla sohbet ediyor, onların hatırlarını soruyor, sıkıntılarını dinliyoruz. Halkın içinde belediyecilik anlayışıyla en güzel şekilde hizmet vermek için ne gerekirse yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Ziyaret kapsamında Azganlık yaylası sakinleriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Fatih Tosyalı; “ Yaylada ikamet eden vatandaşlarımız ile sohbet ettik. Vatandaşlarımızın talep ve önerilerini dinleyerek belediyemizin çalışmaları hakkında bilgiler verdik. Her fırsatta vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz. Belediyemizin çalışmaları hakkında bilgiler veriyor vatandaşlarımızın görüş ve önerilerini dinliyoruz” şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından ziyaret sohbet ortamında devam etti.

 

Yorum Gönder