Başkan Gazetecileri İftarda Ağırladı

15 Haziran 2016 Çarşamba 14:36
Bu haber 1367 kez okundu

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun’da görev yapan basın mensupları ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

Başkan Gazetecileri İftarda Ağırladı

İftar yemeğinde, basın mensuplarıyla tek tek selamlaşarak sohbet eden İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, " Huzur ve barış içerisinde rahmet ayını hep birlikte idrak etmenin sevinci içindeyiz. Ramazan ayı paylaşmak, yaklaşmak, bereket ve dayanışmadır. Bugün görüş ve düşüncelerine her zaman önem ve değer verdiğimiz kentimizin basın kuruluşlarının temsilcileri ve çalışanlarıyla birlikte iftar yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hepimizin tek gayesi var o da İskenderun’a en güzel şekilde hizmet etmektir” dedi.

Başkan Seyfi Dingil: İstişareye Önem Veriyoruz

İskenderun’a hizmet ederken istişareye önem verdiklerini belirten Başkan Seyfi Dingil,” Basın mensuplarının her zaman görüş ve önerilerini alıyoruz. Çünkü sizler toplumun her an içinde olan ve vatandaşlarımızın sesi oluyorsunuz.Yerel basınımız bizim için önemlidir. Zor şartlar altında fedakarca çalışan, halkın haber almasını sağlayan basın, vatandaşlar ile bizim aramızda köprü görevini yerine getiriyor. Rabbimden hepimizi sağlık ve sıhhat içerisinde Ramazan Bayramı’na kavuşturmasını diliyor, inşallah her günümüz böyle Ramazan coşkusunda geçer diyorum.” şeklinde konuştu.

Hasan Baba Restaurantta düzenlenen iftar yemeğine AK Parti İl Başkanı Ahmet Atıç, AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Ayhan Bodur ve Belediye başkan yardımcıları da katıldı.

Yorum Gönder