Başkan Seyfi Dingil Çalışmaları Yakın Takipte

12 Temmuz 2016 Salı 18:20
Bu haber 1242 kez okundu

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, park ve bahçelerde yapılan çalışmaları yerinde inceledi. İskenderun Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, park ve bahçelerde düzenleme ve bakım çalışmaları gerçekleştiriyor. Yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Seyfi Dingil, birim sorumlularından bilgi aldı.

Başkan Seyfi Dingil Çalışmaları Yakın Takipte
Parklarda hummalı bir çalışma sürdürdüklerini anlatan Başkan Seyfi, Dingil, çocukların temiz ve güzel parklarda oynamalarını arzu ettiklerini belirterek, "İskenderun Belediyesi olarak yoğun bir çalışma içerisindeyiz. İskenderun’un farklı bölgelerinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeni yaşam alanları oluşturarak vatandaşlarımızın hoşça bir vakit geçirmeleri için dinlenebilecekleri, çocukların oyun yapabilecekleri, bayanların spor yapabilecekleri şekilde parklarımızı düzenliyoruz” dedi.

‘Her Şey Halkımız İçin’

Yeşil alanlara, parklara, çocuk oyun ve spor gruplarına büyük önem verdiklerini belirten Başkan Seyfi Dingil,”İlçemizde park bahçeler alanında büyük atılım içindeyiz. Var olan yeşil alanlarımızın, parklarımızın düzenlenmesinden yeni park alanlarımızın planlanmasına, çocuk oyun gruplarından spor aletlerine kadar, ihtiyaç olan ne varsa bu hizmeti tam olarak vermek için adeta seferberlik içindeyiz. Uygun olan her noktada ekiplerimiz,  çevre düzenlemesi, yeni çocuk oyun grupları ve spor aletlerinin konulması için çalışıyor. Var olan yerlerimizde ise yenileme ve düzenleme çalışmaları yürütülüyor. Bu kapsamda mahalle mahalle incelemelerde bulunuyor, mevcut parkları ve yapılacak park alanlarını inceliyoruz” diye konuştu.

Yorum Gönder