Başkan Tosyalı, Rektör Depci’nin Öğretmenler Günü’nü Kutladı

04 Aralık 2023 Pazartesi 14:08
Bu haber 221 kez okundu

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı’yı misafir etti.

Başkan Tosyalı, Rektör Depci'nin Öğretmenler Günü'nü Kutladı

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı’yı misafir etti.

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı’yı misafir etti. Ziyarette Rektör Depci’ye İSTE Rektörü Yardımcıları Prof. Dr. Meltem Eken ve Prof. Dr. Suha Orçun Mert, İSTE Genel Sekreteri Yahya Kılıç ile Rektör Danışmanı Öğr. Gör. Sıtkı Alper Özdemir eşlik etti.

Rektör Depci’yi makamında ziyaret eden İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle İSTE’de görev yapan tüm öğretim elemanları için hediye getirdi. İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci’nin Öğretmenler Günü hediyesini Başkan Tosyalı bizzat takdim etti.  Rektör Depci ise Başkan Tosyalı’ya tüm İSTE Ailesi adına teşekkür etmek için günün hatırasına bir hediye sundu.

Nazik ziyaretleri ve hediyeleri için Başkan Tosyalı’ya teşekkür eden İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Başkanımız sağ olsun her zaman yanımızda, her konuda destekçimiz ve paydaşımız. İskenderun için birlikte çalışıyor olmaktan kıvanç duyuyorum.” dedi.

Sohbet ortamında geçen ziyaret hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.


Yorum Gönder