Başkan Tosyalı Yaşlılar Gününü Unutmadı

01 Ekim 2019 Salı 14:34
Bu haber 101 kez okundu

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun Belediyesi 3’nolu sosyal tesislerinde yaşlılar haftası dolayısı ile yaşlı vatandalar ile kahvaltı programında bir araya geldi.

Başkan Tosyalı Yaşlılar Gününü Unutmadı
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun Belediyesi 3’nolu sosyal tesislerinde yaşlılar haftası dolayısı ile yaşlı vatandalar ile kahvaltı programında bir araya geldi.

Düzenlenen programa İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, 39’uncu Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Alparslan Kılınç, İskenderun Deniz Üs Komutanı Tuğamiral Fuat Gedik, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çelikkol, Şehit Ahmet Tor Kışlası Komutanı Piyade Albay Ragıp Taygan, Sahil Güvenlik Grup Komutanı SG Kıdemli Binbaşı Oğuz Emre Çiçek, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ferit Gül, İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Belediye Başkan Yardımcıları Kemal Nadir Ünal, Ahmet Keskin, M. Ali Dokuzoğlu ve Doç. Dr. Ayşe Nesin Oğuzhan Akkoca ile mahalle muhtarları ve elleri öpülesi saygıdeğer büyüklerimiz katıldı.  

Programa katılan yaşlı vatandaşlarla tek tek ilgilenen Başkan Fatih Tosyalı,” Toplumun temel dinamiklerinden olan aileye, ailemizin tüm fertlerine ve özellikle de büyüklerimize saygı Türk toplumunun en önemli hasletlerinden biridir. Kıymetli protokol üyelerimiz ile birlikte başlarımızın tacı büyüklerimiz ile belediyemizin 3 Nolu sosyal tesislerinde yaşlılar günü dolayısı ile kahvaltı programında bir araya geldik. Büyüklerimiz için hayatı kolaylaştırmak bizlerin en önemli görevleri arasındadır. Dünya yaşlılar günü kutlu olsun ”dedi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Bizleri bu günlere getiren ve yarınlarımızın şekillenmesinde bizlere yol gösteren yaşlılarımızın, huzurlu bir yaşam sürdürmeleri adına belediye olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Her zaman onların yanındayız. Yaşlılar Haftasını kutluyor, kendilerine aileleriyle birlikte sağlıklı ve huzurlu uzun ömürler diliyorum ” şeklinde konuştu.

Kahvaltı programın ardından yaşlı vatandaşlar düzenlenen programdan dolayı Başkan Fatih Tosyalı’ya teşekkür ettiler.

Yorum Gönder