Başkan Tosyalı’dan Anlamlı Hediye

02 Ekim 2019 Çarşamba 16:28
Bu haber 75 kez okundu

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Beyaz Melek Bakım evinde kalan yaşlı bir teyzeyi ziyaret ederek tekerlekli akülü sandalye hediye etti.

Başkan Tosyalı'dan Anlamlı Hediye
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Beyaz Melek Bakım evinde kalan yaşlı bir teyzeyi ziyaret ederek tekerlekli akülü sandalye hediye etti.

Belediye Başkanı Tosyalı, engellilerin talep ve ihtiyaçlarını yerine getirerek her daim onların hizmetinde olduklarını belirterek,” Daha önce Beyaz Melek Bakım evini ziyaretimizde yaşlı ve yürüyemeyen bir yaşlı teyzemiz bizden tekerlekli akülü sandalye talebinde bulunmuştu. Bizlerde teyzemizin bu isteğini yerine getirdik. Belediyemizin imkânları ölçüsünde ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

Engelliliğin toplumun tüm kesimlerini yakından ilgilendiren toplumsal bir konu olduğunu ifade eden Başkan Tosyalı, şunları kaydetti;

 “Engelli ve yaşlı vatandaşlarımız bizim her zaman önceliğimiz olmuştur. Bizler İskenderun Belediyesi olarak her zaman onların yanındayız. Bu nedenle toplum olarak engellilere ve yaşlılara gereken ilgi ve desteği sağlamalı ve onları yalnız bırakmamalıyız. Bizlerde bu çerçevede engelli ve yaşlı vatandaşlarımızın talep ve ihtiyaçlarını yerine getiriyor, onları yalnız ve çaresiz bırakmıyoruz.”

Akülü arabasına kavuşan yürüme engelli yaşlı teyze ise Başkan Tosyalı’ya teşekkür etti.

 

 

 

Yorum Gönder