banner45

Başkan Tosyalı’dan Mazman Güvenliğe Ziyaret

28 Temmuz 2022 Perşembe 13:42
Bu haber 48 kez okundu

2008 yılında İskenderun’da kurulan sektörünün öncü kuruluşlarından, özel güvenlik sektörünün eğitimdeki yıldızı Mazman Özel Güvenlik Koruma ve Eğitim kurumuna İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı ziyarette bulundu.

Başkan Tosyalı'dan Mazman Güvenliğe Ziyaret

2008 yılında İskenderun’da kurulan sektörünün öncü kuruluşlarından, özel güvenlik sektörünün eğitimdeki yıldızı Mazman Özel Güvenlik Koruma ve Eğitim kurumuna İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı ziyarette bulundu.

Mazman Özel Güvenlik Koruma ve Eğitim Kurumu yönetim kurulu üyesi Muammer Göncüoğlu, kurucuları Emine Göncüoğlu, Gözde Türkmen, Merve Göncüoğlu, Miraç Göncüoğlu ve eğitim kurumu yöneticisi Mehmet Bozkurt ve Halkla İlişkiler Müdürü Fetva Gültekin’in idaresinde çalışmalarını 15 yıldır sürdürdüklerini belirtti.

Firma olarak 15 yıl önce İskenderun’da kurulduklarını ve halen merkezlerinin İskenderun’da olduğunu ifade eden Mazman Özel Güvenlik Koruma ve Eğitim Kurumu Yönetim Kurulu Üyesi Muammer Göncüoğlu, “Kurum olarak İskenderun, daha sonra bölge ve ardından Türkiye Geneli hizmet veren bir firma olarak 15 yıldır, Kamu ve özel sektörde kişi, kurum ve kuruluşların özel güvenlik ihtiyacını karşılamak amacıyla faaliyet göstermekteyiz. Mazman Özel Güvenlik, kişilerin can ve mal güvenliğinin sağlanması amacıyla İç İşleri Bakanlığı’ndan verilmiş Özel Güvenlik Şirket Faaliyet İzin Belgesi ve Özel Güvenlik Eğitim Kurumu Faaliyet İzin Belgesi mevcut olup Mazman Özel Güvenlik Limited Şirketine Yetkili Belgelendirme Şirketi tarafından verilmiş İSO 9001 kalite yönetim belgesine sahibiz. Ayrıca Türkiye geneli ve Hatay bölgesinde kurum kuruluş iş yerleri okul ve siteleri güvenlik hizmetleri ile kişi koruma hizmetleri mesleğinde, deneyimli ve profesyonel kadromuz ile özel güvenlik hizmetleri vermekteyiz” dedi.

İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, iş istihdamı konusunda Mazman Özel Güvenlik Koruma ve Eğitim Kurumunun önemli bir görev yaptığını söyledi ve çalışmalarında başarılar diledi.

Başkan Tosyalı, Mazman Özel Güvenlik Koruma ve Eğitim Kurumu yönetim kurulu üyesi Muammer Göncüoğlu ile bir süre sohbet etti.

Yorum Gönder