Başkan Tosyalı’dan Mega Medya’ya Kutlama Ziyareti

31 Temmuz 2023 Pazartesi 17:29
Bu haber 132 kez okundu

İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, MEGA Medya Grubu’nun 29. kuruluş yıl dönümü nedeniyle Mega Medya Grubu’na tebrik ziyaretinde bulundu.

Başkan Tosyalı'dan Mega Medya'ya Kutlama Ziyareti

İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, MEGA Medya Grubu’nun 29. kuruluş yıl dönümü nedeniyle Mega Medya Grubu’na tebrik ziyaretinde bulundu.

Mega Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sabahattin Uygun ve Mega Medya ekibiyle sohbet ortamında bir araya gelen İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, MEGA Medya’nın 29. kuruluş yıl dönümünü kutlayarak başarılarının devamını diledi.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı Mega Medya Grubu’nun 29. Yıl Dönümü münasebetiyle, üzerinde’ Yıl Dönümünüz Kutlu Olsun’ yazan özel hazırlattığı pastayı Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sabahattin Uygun ve Mega Medya Ekibi Mustafa Mert, Şirvan Selçuk ve Ali Kemal Zerenli ile birlikte kesti.

İskenderun’a yaptığı hizmetlerden ve tebrik ziyaretinden dolayı İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya teşekkürlerini ileten Mega Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sabahattin Uygun, “Hızla değişen teknoloji ile birlikte kendimizi yenilemeye ve yayın grubumuzu güçlendirmeye devam ediyoruz. Günümüz sosyal medya mecrasında, Mega Haber Gazetesi, www.megamedya.org ve www.hataybasin.com haber sitelerimiz, www.megaradyoiskenderun.com ve www.megatviskenderun.com internet yayın kuruluşlarımız ile birlikte Mega Medya Grubu olarak değerli takipçilerimizin güveni ve desteğiyle daha güçlü bir şekilde yayın hayatımıza devam ediyoruz. Mega Medya Grubu emektarı duayen gazeteci merhum Semir Yazıcı’nın emeği çok olmuştur. Kendisini rahmetle anıyorum. Aramızdan ayrılmış olması bizleri derinden üzmüştür. Yeri asla dolmamakla birlikte bizlere emanet ettiği dijital mecralarımızı en iyi şekilde yönetmeye çalışıyoruz. Onu çok özlüyoruz. Yeri asla dolmayacaktır. Emekleri için kendisine minnettarız. Nurlar içinde uyusun… 29. Kuruluş yıl dönümümüz dolayısıyla bizleri ziyaret eden sevgili İskenderun Belediye Başkanımız M. Fatih Tosyalı ’ya teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Ziyaret sonrası Başkan Fatih Tosyalı Mega Medya çalışanlarıyla hatıra fotoğrafı çekildi.


Yorum Gönder