Başkan Tosyalı’dan Mega Medya’ya Tebrik Ziyareti

01 Şubat 2023 Çarşamba 13:29
Bu haber 115 kez okundu

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Mega Haber’in 14. kuruluş yıl dönümü nedeniyle Mega Medya Grubu’na tebrik ziyaretinde bulundu.

Başkan Tosyalı'dan Mega Medya'ya Tebrik Ziyareti

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Mega Haber’in 14. kuruluş yıl dönümü nedeniyle Mega Medya Grubu’na tebrik ziyaretinde bulundu.

Mega Medya Grubu stüdyolarında gerçekleştirilen ziyarette, İskenderun’da tek Medya Grubu olma özelliği taşıyan Mega Haber’in 14. kuruluş yıl dönümünü kutlayan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, güvenilir ve tarafsızlık ilkelerinden taviz vermeden yayın hayatını sürdüren Mega Medya ve ekibinin başarılarının devamını diledi.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı Mega Haber Gazete ’sinin 14. Yıl Dönümü münasebetiyle, üzerinde ’Kuruluş Yıl Dönümünüz Kutlu Olsun’ yazan özel hazırlattığı pastayı Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sabahattin Uygun ve Mega Medya Ekibiyle birlikte kesti. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Mega Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sabahattin Uygun; “Mega Haber Gazetesi olarak 14. Yılımızı gururla idrak ediyoruz. Mega Medya Grubu olarak 1993 yılından bu yana Mega TV, Mega Radyo, www.megaradyoiskenderun.com, www.megatviskenderun.com, www.megamedya.org ve Mega Medya Grubu yayın mecralarıyla görsel işitsel ve sosyal medya kanallarımızdan, bölgemizin ve halkımızın gözü, kulağı ve sesi olmaya gayret ediyoruz. Mega Medya Grubu olarak 30 yıldır medya sektöründe mesleki ilkelerimizden asla ödün vermedik. Toplumsal ve bireysel hak ve özgürlüklere saygıda kusur etmemeye özen gösteriyoruz. Aynı ilkeler ışığında, 14 yıldır yazılı basın kulvarında da Mega Haber Gazetesi ile sektörde gururla hizmet veriyoruz. Mega Medya Grubu olarak görsel, işitsel, yazılı ve sosyal medya mecralarındaki yayın kuruluşlarımızla birlikte yıllardır bizlerden esirgemediğiniz ilgi ve güveninize layık olmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu. 

Ziyaret anı fotoğrafı ile son buldu.

Yorum Gönder