Başkan Tosyalı'dan Pazar Denetimi

09 Mayıs 2021 Pazar 22:32
Bu haber 405 kez okundu

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, tam kapanma döneminde haftada bir gün açılması kararlaştırılan semt pazarlarında denetim gerçekleştirdi.

Başkan Tosyalı'dan Pazar Denetimi
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, tam kapanma döneminde haftada bir gün açılması kararlaştırılan semt pazarlarında denetim gerçekleştirdi.Covid 19 tedbirleri kapsamında ilan edilen 17 günlük tam kapanma döneminde haftada bir gün açılması kararlaştırılan semt pazarları, İskenderun'da 12 farklı noktada hizmet verdi.Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ,birlikte farklı noktalarda açılan semt pazarlarında denetime çıktı. Sırasıyla açılan tüm semt pazarlarında denetim gerçekleştiren Başkan Tosyalı, vatandaşlar ve pazarcı esnafı ile bir araya geldi. İçişleri Bakanlığı’nca alınan Covid 19 tedbirlerine uyum noktasında azami derecede dikkatli olunması yönünde vatandaşlara telkinde bulunan Başkan Tosyalı,bu sürecin vatandaşlarımızın dikkatiyle kısa sürede aşılacağını belirtti.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,"Covid-19 salgını ile mücadele kapsamında alınan kararlar doğrultusunda uygulanan tedbirleri yerinde denetledik.Pazar esnafı ve vatandaşlarımız ile de sohbet ederek, maske, mesafe ve hijyen kurallarına mutlaka uyulması gerektiğini ifade ettik.Lütfen alışveriş sırasında maske-mesafe-hijyen kurallarına uymayı ihmal etmeyelim.pazar yerlerinde denetimlerimiz devam edecek" şeklinde konuştu.
Yorum Gönder