Batı Görev Grup Komutanından Seyfi Başkan’a Ziyaret

09 Ocak 2019 Çarşamba 17:12
Bu haber 114 kez okundu

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kahraman mensuplarının vatan için can siper hane görev yaptığını belirtti.

Batı Görev Grup Komutanından Seyfi Başkan'a  Ziyaret

 İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kahraman mensuplarının vatan için can siper hane görev yaptığını belirtti.

Batı Görev Grup Komutanı Tuğamiral Yalçın Özkütük, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyaret dolayısıyla büyük mutluluk duyduklarını belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “Batı Görev Grup Komutanımız Tuğamiral Yalçın Özkütük’e ve Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kahraman mensuplarına şükranlarımı sunuyor, esenlikler diliyorum. kamu kurum ve kuruluşlarıyla her zaman diyalog içerisindeyiz. Hepimizin amacı ülkemize, milletimize hizmet etmektir. Allah vatanı için milleti için görev yapan tüm Mehmetçiklerimizi korusun" şeklinde konuştu.

Batı Görev Grup Komutanı Tuğamiral Yalçın Özkütük ise zaman zaman belediye başkanlarımıza ziyaretlerde bulunduklarını belirterek, “Halkımızın huzur ve güvenliği bizler için çok önemlidir. Bu anlamda bizler gece gündüz demeden görevimizin başındayız. Ülkemiz, milletimiz ve bayrağımız için canla başla her türlü fedakârlığa hazırız.”diye konuştu.

Ziyarette Batı Görev Grup Komutanı Tuğamiral Yalçın Özkütük ile bir süre sohbet eden İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, görevlerinde başarı dileklerini iletti.

Ziyaret sonunda Başkan Seyfi Dingil günün anısına Batı Görev Grup Komutanı Tuğamiral Yalçın Özkütük’e anı plaketi verdi.

Ziyarete İskenderun Deniz Üs Komutanı İskenderun Deniz Üs Komutanı Tuğamiral Ercan KİREÇTEPE ve TCG Heybeliada Gemi Komutanı Deniz Yarbay İbrahim Akgül’de katıldı.

 

 

Yorum Gönder