Bayramda İskenderun Polisi Unutulmadı

27 Mayıs 2020 Çarşamba 17:18
Bu haber 290 kez okundu

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ile birlikte koronavirüs tedbirleri kapsamında Ramazan Bayramı süresince uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında görev başında olan polislerin bayramını kutladı.

Bayramda İskenderun Polisi Unutulmadı
İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ile birlikte koronavirüs tedbirleri kapsamında Ramazan Bayramı süresince uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında görev başında olan polislerin bayramını kutladı. Birlik ve beraberliğin en güzel örneğinin sergilendiği buluşmada, Kaymakam Yönden ve Başkan Tosyalı alınan tedbirlerin uygulanmasının yanısıra, vatandaşların huzurlu bir bayram geçirmesi için gerekli tedbir ve önlemleri alarak sahada nöbet tutan polis ekiplerine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.
Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında alınan tedbirlere bağlı kalarak bayramlaşan İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ve Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Rabbim ülkemizin ve şehrimizin birçok noktasında cansiperhane görev yapan tüm güvenlik güçlerimizin yardımcısı olsun. Mutlu ve huzurlu bir bayram diliyorum” derken, görevlerinde başarılar diledi.

Yorum Gönder