Belen Belediyesi Sarımazı'da Asfalta Başlıyor

10 Ekim 2018 Çarşamba 13:15
Bu haber 158 kez okundu

Vatandaşın en çok yol sorunu yaşadığı Belen’de, Başkan Adnan Vurucu yaptığı hizmetlere bir yenisini daha ekliyor.

Belen Belediyesi Sarımazı'da Asfalta Başlıyor

  Vatandaşın en çok yol sorunu yaşadığı Belen’de, Başkan Adnan Vurucu yaptığı hizmetlere bir yenisini daha ekliyor.

HATSU idaresinin çalışmalarının tamamlamasıyla Sarımazı mahallesinde başlayacak olan asfalt hazırlık çalışmalarında sona gelinmesine rağmen, HATSU tarafından altyapı çalışmaları tamamlanamayan 3 mahalle olan Bakras, Cumhuriyet ve Muhlisali mahallelerinde ise altyapı çalışmalarının tamamlanması bekleniyor.

Sarımazı halkının rahat bir nefes alması ve yolların daha konforlu ve ulaşım açısından daha rahat kullanımı için çalışmalar tüm hızıyla başlandı. HATSU idaresinin çalışmaları dolayısıyla bir türlü başlanamayan asfaltlama çalışmaları, Belen merkezde bulunan 3 mahallede ise altyapı çalışmalarının bitirilememesi vatandaşlarımızın sıkıntılı günlerin daha uzun süreceğini gösteriyor.

Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu konuyla ilgili yaptığı açıklama da “Mahallelerimiz yeni hizmetlerle tanışmaya devam ediyor. İlçemizi daha modern ve yaşanabilir bir Belen yapma yolunda ilerliyoruz. Gelecek nesilde çocuklarımıza kalıcı bir eser, yeşil alanlar, sosyal tesis ve parklar ve daha sayamadığım birçok hizmetlerimizi bırakabilme çabası içerisindeyiz. Şuanda başlatılan Sarımazı mahallemizde ki sıcak asfalt çalışması, gece gündüz demeden sürdürüyor. Ayrıca yazın başından bu yana ilçe genelinde olumsuz hava şartlarından ötürü mahallelerimiz de oluşan bozuk yollarımızda, yama çalışması ve kilitli parke çalışmalarımız da devam etmektedir. Asfalt çalışmamız Sarımazı mahallemize hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

Yorum Gönder