Belen ve Arsuz Hastanelerine Kavuşuyor

08 Ocak 2021 Cuma 18:22
Bu haber 744 kez okundu

Ak Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, Arsuz Devlet Hastanesi’nin ardından Belen Devlet Hastanesi’nin de yer tesliminin yapıldığını müjdeledi.

Belen ve Arsuz Hastanelerine Kavuşuyor

Ak Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, Arsuz Devlet Hastanesi’nin ardından Belen Devlet Hastanesi’nin de yer tesliminin yapıldığını müjdeledi. Devlet Hastanesi projeleriyle ilgili Sağlık Bakanlığı’nda tüm gelişmeleri yakından takip eden Milletvekili Özel, yer tesliminin ardından da iki hastanenin de inşaatın en kısa sürede tamamlanıp hizmete açılması için gayret edeceğini ifade etti.

Hataylıların en güzel hizmeti hak ettiğini ve bunun için durmadan çalıştıklarını ifade eden Milletvekili Özel, “3 bin 143 metrekare alan üzerine 15 yataklı yapılacak entegre Belen Devlet Hastanemiz ile 26 bin metrekare alan üzerine 50 yataklı inşa edilecek Arsuz Devlet Hastanemizin yer teslimi Sağlık Bakanlığımız tarafından yapıldı. İnşaatları kısa sürede başlanacak iki yatırım, her hizmetin en güzeline layık Belenli ve Arsuzlu Hemşerilerime şimdiden hayırlı olsun” dedi.

Yorum Gönder