Burak Bila Çocuklar İçin Şenlik Düzenledi

04 Eylül 2023 Pazartesi 17:25
Bu haber 70 kez okundu

Erzin'in geleceği için kolları sıvayan Belediye Başkan Aday Adayı Burak Bila, Çocuk Şenliği'ne sponsor olarak çocuklara unutulmaz anlar yaşattı.

Burak Bila Çocuklar İçin Şenlik Düzenledi

Erzin'in geleceği için kolları sıvayan Belediye Başkan Aday Adayı Burak Bila, Çocuk Şenliği'ne sponsor olarak çocuklara unutulmaz anlar yaşattı.

 

Erzin’de AK Parti’den Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklamasının ardından dur durak bilmeden çalışmaların sürdüren Burak Bila ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Semih Bila ile birlikte Erzin Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı İrfan Bila, Zeytin Festivali Çocuk Şenliğine imza attılar.

 

Türkiye Cumhuriyeti’nin aydınlık geleceğinin teminatı çocuklarla birlikte coşku içerisinde düzenlenen etkinlikte biraraya gelen Burak Bila, Erzin'de yapılacak her eserin çocukların geleceği için inşaa edileceğini söyledi.

 

Bila Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Burak Bila, Erzin için yıllardır yaptığı sosyal sorumluluk projelerinin kapsamını büyüterek Gökdere Mesire Alanında gerçekleştirilen şenlikte çocukların unutulmaz anlar yaşamasını sağladı.

 

Geçtiğimiz günlerde Artvin Vali Yardımcılığı görevinden Erzin Kaymakamlığına atanan ve ayağının tozuyla çocuklar için gerçekleştirilen şenliğe katılarak onların mutluluğuna ortak olan Onur Özaydın, “Bila Grup yönetimine teşekkür ediyorum. Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Onların mutluluğu hepimizin mutluluğu. Bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Erzin Belediye Başkan Aday Adayı ve Bila Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Burak Bila, festival etkinliklerini depremde yıkılmış Hatay’ın birçok ilçesinde çocuklarla buluşturmayı planladıklarını ve bunu başarmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, “Çocuklarımızın mutluluğunu her şeyden önemli. Hepimiz bir felaket yaşadı ancak çocuklarımızın bunları atlatması için bizlerde onlar için güzel bir şenlik yaptık. Çocuklarımız mutlu oldu ve bizlerde mutlu olduk. Hemşehrilerimizin 'Çocuk Şenliğine gösterdikleri ilgiden dolayı herkese teşekkür ediyorum. Daha birçok projelerle Erzin’li hemşehrilerimizin her zaman yanında olmaya devam edeceğim” ifadelerine yer verdi.

 

'Çocuk Şenliğinde, sürpriz hediyeler, ikramlar, animasyon gösterileriyle çocuklar muhteşem bir gün yaşadı.
Yorum Gönder