banner45

CHP Genel Sekreteri Böke’den Hatay Ziyareti

13 Ağustos 2021 Cuma 16:53
Bu haber 172 kez okundu

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Sekreteri Selin Sayek Böke, Hatay’da bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu. Gerçekleşen ziyarette ev sahipliğini Cumhuriyet Halk Partisi Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar yaptı.

CHP Genel Sekreteri Böke'den Hatay Ziyareti
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Sekreteri Selin Sayek Böke, Hatay’da bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu.  Gerçekleşen ziyarette ev sahipliğini Cumhuriyet Halk Partisi Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar yaptı.
Gerçekleşen ziyarete ilişkin olarak değerlendirmelerde bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar: “Cumhuriyet Halk Partisi Genel Sekreterimiz Selin Sayek Böke’yi, Hatay İl Örgütü olarak İl Başkanlığımızda karşıladık, basın açıklamasına katıldık. Kendisi açıklamasında ülke gündemine dair önemli konulara değindi. Vatandaşlarımızın kendisini coşku içerisinde sevgi seliyle karşıladı. Daha Genel Sekreterimiz Sayın Selin Sayek Böke ile birlikte HBB Başkanımız Sayın Lütfü Savaş’ı ziyaret ettik ve ardından Antakya esnafımızı gezerek genel sekreterimizi onlarla buluşturduk.


Genel Sekreterimiz Selin Sayek Böke, Milletvekillerimiz, İlçe Başkan ve yöneticilerimizle, kadın kolları il ve ilçe başkanlarımızla birlikte ziyaret ettiğimiz Hatay Esnaf Odaları Birlik binasında bizi son derece samimi ve misafirperver bir şekilde ağırlayan Başkan Abdulkadir Teksöz ve oda başkanlarına çok teşekkür ediyorum.


Genel Sekreterimiz Sayın Selin Sayek Böke ile birlikte Defne ve Samandağ Belediyelerimizi ziyaret ettik. Tüm milletvekillerimizin katıldığı ziyaretlerde Başkanlarımız Belediye çalışmaları hakkında Sayın Genel Sekreterimizi bilgilendirdiler, kendilerine çok teşekkür ediyorum.


Genel Sekreterimiz Sayın Selin Sayek Böke ve Milletvekillerimiz ile birlikte Antakya Ziraat odasını ziyaret ederek çok yararlı bir toplantı yaptık. Ev sahibi Mehmet Okay ve toplantımıza katılan tüm oda başkanlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Gönder