CHP Hatay İl Başkanı Parlar ve Yönetiminden İTSO’ya Ziyaret

21 Ekim 2022 Cuma 17:34
Bu haber 206 kez okundu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar ve Yönetimi İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

CHP Hatay İl Başkanı Parlar ve Yönetiminden İTSO'ya Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar ve Yönetimi İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

CHP Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar ziyarette yaptığı konuşmasında; “Geçtiğimiz hafta yapılan seçimlerin ardından yeniden İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına seçilen Levent Hakkı Yılmaz başta olmak üzere, Meclis Başkanı, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerini tebrik ediyorum. Bölgemizin en önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olan İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasının önümüzdeki dönemde de bölgemiz ekonomisine değer katacak önemli projeler gerçekleştireceğine inanıyor, bu vesile ile yeniden İTSO Yönetimini tebrik ediyorum” dedi. 

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise; “Oda olarak seçimlerimizi tamamladık. Yönetim ve meclisimiz belirlendi. Bundan sonra İskenderun’a hizmet noktasında el birliği ile çalışacağız” dedi.

Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, güncel konular hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

CHP Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar ve İl yönetiminin ziyaretinde; İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Meclis Başkanı Zeki Altun, İTSO Vakıf Başkanı Doğan Erten, İTSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Mahir Taner, Sanem Akpınar, Sedat Uysal, Hıdır Güneş, Nedim Şaban, Levent Çam, Ali Çitanak Fuat Keser, Yılmaz Çağan, meclis üyeleri Sezer Kara ve Çağrı Aytaş yer aldılar.
Yorum Gönder