Çivi Gibi Bir Mekan

02 Eylül 2019 Pazartesi 13:20
Bu haber 123 kez okundu

İskenderun, özgün ve farklı bir eğlence mekânına daha kavuştu.

Çivi Gibi Bir Mekan
İskenderun, özgün ve farklı bir eğlence mekânına daha kavuştu. Adana ve Mersin'de eğlence anlayışını değiştiren yeni nesil ÇİVİ Meyhanesi, İskenderun'da da muhteşem ve kendine özgü konseptiyle müzik ve eğlence severlerin hizmetine açıldı...

Açıldığı günden beri canlı müziği ve hizmet anlayışıyla fark yaratan yeni nesil ÇİVİ Meyhanesi'ni merak edip biz de gittik. İKEM Koleji Yolu Uğur Mumcu Bulvarı üzerinde mekân ulaşım noktası olarak çok kolay ulaşabileceğiniz bir konumda. 

Kapısından içeri girmeden bile kaliteli ve saygın bir yere geldiğinizi hemen anlıyorsunuz. Herkesin gönül rahatlığıyla gidebileceği, yemeğini yiyebileceği ve güzel anılar biriktirip ayrılabileceği bir mekân. Yemekleri çok lezzetli, damak tadına önem verenler için gerçekten bulunmaz bir yer. Yemeğinizi yerken kulağınızdaki canlı müzik yemeğinizin lezzetine lezzet katıyor.

Sadece damağa değil ruhunuza da hitap eden bir mekân. Müzik ruhun gıdasıdır anlayışıyla hareket ettikleri çok belli. Ortamda çalan müzikler arkadaşlarınızla veya ailenizle hoş saatler geçirmenizi sağlıyor. Şarkıları canlı canlı dinlemek de ayrı bir keyif.

Çalışanlar çok ilgili ve düzgün... İçeri girdiğiniz andan çıktığınız ana kadar o ilgiyi her an hissediyorsunuz. Ve bu da kendinizi özel hissetmenizi sağlıyor. Otopark sorunu yok. Vale var ve siz yemeğinizi yerken aracınız güvende oluyor.

İç dekorasyonu çok iyi yapılmış ve ‘İskenderun'a nihayet böyle bir mekân açıldı’ diyebileceğiniz bir eğlence yeri. Menüsü çok geniş ve her damak tadına hitap edebilecek zenginlikte. Ana yemeklerin ve mezelerin gerçekten hakkını vermişler. Masanıza gelen hiçbir mezeden pişman olmuyorsunuz. Burada yemek yemek için yemiyorsunuz. Damağınızda kalıcı bir tat kendine yer buluyor.

Güzel bir gün veya akşam geçirmek için İskenderun'da gidebileceğiniz sayılı yerlerden biri. Bu kadar kısa sürede bu kadar sevilmesi buranın ne kadar güzel bir mekân olduğunun belgesi aslında. En kısa zamanda çok ünlü isimler burada sahne alacak. Dedim ya güzel bir mekan, ÇİVİ gibi hem de...

Yorum Gönder