Depremin Yıl Dönümünde Gençlik ve Spor Bakanlığı İskenderun Gençlik Merkezi’nde!

08 Şubat 2024 Perşembe 14:48
Bu haber 46 kez okundu

Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sn. Enes Eminoğlu, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Emre Topoğlu ve Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı M. Tayyip Kahyaoğlu 6 Şubat depremi anısına İskenderun Gençlik Merkezi’ni ziyaret ederek yaşanan acıya ortak oldular.

Depremin Yıl Dönümünde Gençlik ve Spor Bakanlığı İskenderun Gençlik Merkezi'nde!

Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakan Yardımcısı  Enes Eminoğlu, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Emre Topoğlu ve Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı M. Tayyip Kahyaoğlu 6 Şubat depremi anısına İskenderun Gençlik Merkezi’ni ziyaret ederek yaşanan acıya ortak oldular.

Asrın felaketi 6 Şubat Depremi’nin yıl dönümünde Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sn. Dr. Enes EMİNOĞLU, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Emre Topoğlu, Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı M. Tayyip Kahyaoğlu ve diğer Bakanlık personelleri İskenderun Gençlik Merkezini ziyaret ederek acılarına ortak oldu. İskenderun Gençlik Merkezi çalışanları ve gönüllü gençleriyle bir araya gelen Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakan Yardımcısı Eminoğlu, Genel Müdürü Emre Topoğlu ve Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı M. Tayyip Kahyaoğlu duygulu anlara şahit oldu. Kahramanmaraş merkezli meydana gelen Asrın Felaketi olarak nitelendirilen depremin ardından, yaraları sarmak ve acılara ortak olmak adına gelerek İskenderun Gençlik Merkezi tarafından yapılan 6 Şubat Depremi anısına düzenlenen sergiyi ziyaret ettiler. Akabinde İskenderun Gençlik Merkezi tarafından yürütülen El Sanatları Atölyesi, Müzik Atölyesi, İnovasyon ve Deneyap Atölyesini ziyaret ettiler.

Bu ziyaretler çerçevesinde atölyelerden spor alanlarına kadar yer yer incelemeler yaparak Gençlik Merkezi çalışanlarını tebrik ettiler.

İskenderun Gençlik Merkezi gönüllü gençlerinden olan, Muhammed Emin Oğuz, Beste Emek, Muhammed Tarhane ve Anıl Karateke deprem için yazıp besteledikleri eser’i çalıp söyleyerek herkese duygu dolu anlar yaşattılar.

İskenderun Gençlik Merkezi Çoksesli Korosu tarafından, koro üyelerinden vefat eden Alper Arslan’ın anısı için müzik dinletisi gerçekleştirildi. Akabinde Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu, Genel Müdürü Dr. Emre Topoğlu ve Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı M. Tayyip Kahyaoğlu ile İskenderun Gençlik Merkezi personelleri ve gönüllüleriyle birlikte toplu fotoğraf çekimi yapılarak program son buldu.
Yorum Gönder