banner45

DEVA Partisinden İTSO’ya Nezaket Ziyareti

18 Şubat 2022 Cuma 11:20
Bu haber 83 kez okundu

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) İskenderun İlçe Başkanı Av.Güven Gündüz ve yönetimi, DEVA Partisi İskenderun İlçe Başkanı Av.Güven Gündüz, İl Başkan Yardımcısı İlker Eker, İlçe yönetim kurulu üyeleri Fisun Eker, Dinçer Kömoğlu ve Halil İbrahim Akdi, ziyarette yer aldılar.

DEVA Partisinden İTSO'ya Nezaket Ziyareti

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) İskenderun İlçe Başkanı Av.Güven Gündüz ve yönetimi,  DEVA Partisi İskenderun İlçe Başkanı Av.Güven Gündüz,  İl Başkan Yardımcısı İlker Eker, İlçe yönetim kurulu üyeleri Fisun Eker, Dinçer Kömoğlu ve Halil İbrahim Akdi, ziyarette yer aldılar.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve Yönetim Kurulu üyelerinin hazır bulunduğu ziyaret, karşılıklı sohbet ortamında gerçekleşti.

Ziyarette, ülke ve bölge ekonomisinin yanı sıra siyasetteki güncel konular ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

DEVA Partisi İskenderun İlçe Teşkilatının ziyaretinde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Müfit Tennioğlu, Raşit Özyurt, İTSO Eğitim ve Kalkınma Vakıf Başkanı Doğan Erten, İTSO Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez yer aldı.


Yorum Gönder