DİYOR 8. Şubesiyle İskenderun’da

08 Kasım 2021 Pazartesi 12:12
Bu haber 91 kez okundu

Merkezi Samandağ olan DİYOR Pastaneleri, İskenderun’un ikinci, Hatay’ın da 8. Şubesini, düzenlenen törenle kapılarını Karaağaç’ta açtı.

DİYOR 8. Şubesiyle İskenderun'da

Merkezi Samandağ olan DİYOR Pastaneleri, İskenderun’un ikinci, Hatay’ın da 8. Şubesini, düzenlenen törenle kapılarını Karaağaç’ta açtı.

DİYOR Pastanesi’nin açılışına Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven, İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, MHP Belediye Meclis Üyesi Emir Selim Yazar, İGC Başkanvekili Sabahattin Uygun ve kalabalık davetliler katıldı.

Açılışta konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, DİYOR’un 8. Şubesini Karaağaç’ta açmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, yeni şubeler açılması dileğiyle hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Hayırlı olması dilekleriyle kesilen kurdelenin ardından ikramlar yapıldı. Başkan Savaş’a bilgiler veren pastanenin ortaklarından Serena Sunar, konuklarla yakından ilgilenerek bilgiler verdi.

İşletmeyle ilgili bilgiler veren Pastane ortaklarından Serena Sunar, DİYOR isminin Fransız bir çikolata markasından esinlenerek verildiğini ifade ederek “Kuzenim Umut Vural ile birlikte çıktığımız pastanecilik sektöründe 8. Şubemizi İskenderun’da açtık. Şu anda İskenderun’da iki şubemiz oldu. Diğer şubelerimiz, Antakya ve Samandağ’da” dedi.

Sunar, pastanenin 9. Şubesini Samandağ Kuşalan’da açacaklarını da duyurarak, hedeflerinin yurt dışı pazarına çıkmak olduğunu sözlerine ekledi.

Yorum Gönder