Doç. Dr. Turgut Karaca Gelişim’de

10 Eylül 2018 Pazartesi 11:02
Bu haber 221 kez okundu

Alanında uyguladığı başarılı operasyonlarla adından sıkça söz ettiren, Genel Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Turgut Karaca, İskenderun Gelişim Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı.

Doç. Dr. Turgut Karaca Gelişim'de

Alanında uyguladığı başarılı operasyonlarla adından sıkça söz ettiren, Genel Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Turgut Karaca, İskenderun Gelişim Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı.

Gelişim Ailesine katıldığı için mutluluğunu dile getiren Doç. Dr. Turgut Karaca, alanında gerçekleştirdiği uygulamalar hakkında bilgiler vererek, “Kolorektal hastalıklar, perianal bölge hastalıkları(hemoroidal hastalık, rektosel, anal fissür, pilonidal sinüs) yanık ve yara tedavisi başta olmak üzere; obezite, ileri laparoskopik girişimler, meme ve tiroid hastalıkları ile ilgili en üst düzeyde hizmet sunmaktayız. Gerçekleştirdiğimiz başarılı operasyonlarımıza Gelişim Hastanesi’nde de devam ettireceğimize inanıyorum” dedi.

Doç. Dr. Turgut Karaca Kimdir?

Doç. Dr. Turgut Karaca, 1977 yılında, Antakya’da doğdu. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2001 yılında mezun olan Karaca, genel cerrahi eğitimini 2002-2006 yılları arasında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi 4. Cerrahi Kliniği’nden aldı. 2006-2007 yılları arasında askerlik görevini Balıkesir Asker Hastanesi’nde tamamlayan Doç. Dr. Turgut Karaca, bu süre içinde Özel Bursa Acıbadem Hastanesi’nde kısmi süreli görev aldı. 2007-2008 yılında Mardin Devlet Hastanesi’nde, 2008-2009 yılında ise Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi 4. Cerrahi Kliniği’nde çalıştı. 2009-2012 yılları arasında Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi’nde görev alan Doç. Dr. Turgut Karaca, Kasım 2012 yılında İskenderun Devlet Hastanesi’ne atandı ve 2016 yılında doçent unvanını aldı. Eylül-2016 tarihinden sonra 2 yıl Özel Palmiye Hastanesi’nde çalışan Doç. Dr. Turgut Karaca, Eylül 2018 itibariyle, İskenderun Gelişim Hastanesi’nde görevine devam etmekte. Doç. Dr. Turgut Karaca’nın yurt içi 8 ve yurt dışı 10 adet yayınlamış makalesi bulunmaktadır.

 

 

Yorum Gönder