Dumlupınar Gençleri Futbol Sahasını İstiyor!

05 Ekim 2020 Pazartesi 12:32
Bu haber 257 kez okundu

Dumlupınar Mahallesi sakinleri, mahalleye futbol sahası taleplerini iletmek üzere Belediye başkanı Fatih Tosyalı’yı makamında ziyaret ettiler.

Dumlupınar Gençleri Futbol Sahasını İstiyor!

Dumlupınar Mahallesi sakinleri, mahalleye futbol sahası taleplerini iletmek üzere Belediye başkanı Fatih Tosyalı’yı makamında ziyaret ettiler.

Mahalle sakinlerini temsilen ziyarete katılan kalabalık bir grup Dumlupınar Mahallesi gönüllüleri adına konuşan eski profesyonel futbolcu Selim Aras (Maradona Selim) Futbol oynamak, spor yapmak isteyen gençlere sahip çıktıklarını, gençlerin sesi olduklarını belirterek konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı;

“Hayatımızda önemli yeri olan Dumlupınar Mahallemizin semt sahası İçin İskenderun belediyesine gelerek futbol oynamak isteyen gençlerimizin adına sorun ve taleplerimizi başkanımıza ilettik. Mahallemizin yetiştirdiği bazı futbolcular ve mahallemizin futbol gönüllüleri olarak birlikteyiz. Geçmişte birçok futbolcunun yetişmesine ev sahipliği yapmış olan futbol sahamızın tekrar mahalle gençlerimize kazandırılmasını talep ediyoruz. Bu amaçla bir araya gelerek belediye başkanımız Sayın Fatih Tosyalı ile saha hakkında bilgi alışverişinde bulunduk ve taleplerimizi ilettik. Samimi bir ortamda geçen görüşmede başkanımız Sayın Fatih Tosyalı bizleri dinledi ve taleplerimize kulak tıkamadı. Olumlu geçen istişarelerin ardından soruna çözüm odaklı yanıtlar aldık. En kısa zamanda sahamıza kavuşacağımıza dair umutlarımız artmıştır. Bizleri kabul edip sorunlarımızı dinleyen başkanımıza Dumlupınar Mahallesi sakinleri ve gençlerimiz adına teşekkür ediyoruz. En kısa zamanda futbol sahamıza kavuşmayı diliyoruz.”

Ziyaret dolayısıyla memnuniyetini ifade eden İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı; “Spor yapmak isteyen gençlerimizi, taleplerini ve sorunlarını önemsiyoruz. Zaten semtlerimizin çoğunda futbol sahaları için projelerimiz mevcut. Dumlupınar Mahallesi sakinlerimiz de rahat olsunlar bu taleplerinin karşılanması yönünde elimizden geleni yapacağız” dedi.

Yorum Gönder