Eczane Teknisyenlerinden Gökhan Zeybek’e Ziyaret

29 Ocak 2020 Çarşamba 12:04
Bu haber 38 kez okundu

İskenderun Eczane Teknisyenler Derneği, bölgenin başarılı işinsanı, Zeybek Asansörleri Sahibi Gökhan Zeybek’i ziyaret etti.

Eczane Teknisyenlerinden Gökhan Zeybek'e Ziyaret

İskenderun Eczane Teknisyenler Derneği, bölgenin başarılı işinsanı, Zeybek Asansörleri Sahibi Gökhan Zeybek’i ziyaret etti.

Bölgede asansör sektörünün 1 numarası Zeybek Asansörleri Sahibi Gökhan Zeybek’i ziyaret eden Eczane Teknisyenleri Derneği Başkanı Cemal Çelik ve yönetim kurulu, ziyaret sırasında bölgenin sosyal ve ekonomik durumunu konuştular, sektörel değerlendirmelerde bulundular.

Cemal Çelik yaptığı açıklamada, “İskenderun Eczane Teknisyenler Derneği yönetim kurulu olarak Şehrimizde ve Bölgemizde Asansör Sektöründe Bir numara olan ZEYBEK ASANSÖR Firmasına nezaket ziyaretinde bulunduk. Firma sahibi Sn. Gökhan Zeybek ve Firma müdürü Sn. Ahmet Kanlı'ya bizlere göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Zeybek Asansörleri Sahibi Gökhan Zeybek de ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirken, bölgenin en aktif sivil toplum kuruluşlarından Eczane Teknisyenleri Derneği’nin kurum ve kuruluşlar arasında kurduğu köprü, yaptığı işbirliğinin önemine dikkat çekerek, Cemal Çelik’in şahsında tüm yönetim kurulu üyeleri ve üyelere teşekkür etti. 

Yorum Gönder