banner45

Eksper Filtre 1 Mayıs İşçi Bayramını Çalışanları İle Kutladı

09 Mayıs 2022 Pazartesi 15:42
Bu haber 146 kez okundu

İskenderun’da her geçen gün gelişen, büyüyen ülke ve bölge ekonomisine kat değer sağlayan Eksper Filtre, yöneticileri 1 Mayıs İşçi Bayramını çalışanları ile birlikte kutladılar.

Eksper Filtre 1 Mayıs İşçi Bayramını Çalışanları İle Kutladı

İskenderun’da her geçen gün gelişen, büyüyen  ülke ve bölge ekonomisine kat değer sağlayan Eksper Filtre, yöneticileri 1 Mayıs İşçi Bayramını çalışanları ile birlikte kutladılar.


Üretime  başladığı günden bu yana gerek yurt içi gerekse yurt dışına filtre ihraç eden, ülkeye katma değer ve istihdam sağlayan Eksper Filtre ailesi, büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Eksper Filtre Yönetimi, 1 Mayıs İşçi Bayramının Ramazan Bayramı tatili ve Arefe gününe denk gelmesi nedeniyle  çalışanları ile bayram sonunda Karaağaç İstasyon Restaurantta yemekli düzenlediği  dayanışma gecesinde bir araya geldiler.


Pandemi  sürecinin  ardından filtre çalışanları eşleri ile birlikte  yeniden bir araya gelen  Eksper Filtre Yönetimi, 1 Mayısı coşkusunu hep birlikte  gönüllerince eğelenerek  kutladılar.


Gecede bir konuşma yapan Eksper Filtre Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Dokumacı; “1 Mayıs İşçi Bayramının Ramazan Bayramı ve Arefe gününe denk gelmesi nedeniyle  Bayram sonrası yapmaya karar verdik. Her zaman emeğe ve emekçiye saygı duyan bir kişi oldum. Ben de emekçiyim ve bu günlere sizin gibi çalışarak geldik. Sizlerin emeğinize her zaman saygı duyuyorum. Bizler bir aileyiz ve her geçen gün ailemiz sizlerle birlikte büyüyor ve gelişiyor. Bu günlere gelmemizde elbette sizlerin çok büyük destek ve katkıları olmuştur. Hepinize iyi eğlenceler diliyorum. Birlik, dayanışma ve mücadeleye ihtiyacımız olduğu bu günlerde çeşitlerimizi arttırıp, daha kaliteli hizmetler vermenin gayreti içerisinde olacağız. Emeğinize yüreğinize sağlık diyorum ve bu vesile ile çalışanlarımızın ve tüm emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs işçi Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” şeklinde konuştu.


Yapılan konuşmaların ardından Eksper Filtre çalışanları gece boyunca canlı müzik eşliğinde gönüllerince eğlendiler.


Yorum Gönder