Emeklilerin Ağabeyi Vefat Etti

07 Ekim 2018 Pazar 22:47
Bu haber 181 kez okundu

Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) İskenderun Şube Başkanı Mustafa Uyan Osmaniye’de tedavi gördüğü hastanede 74 yaşında vefat etti. Emekliler için verdiği mücadele ve desteklerle ‘Emeklilerin Ağabeyi’ olarak tanınan Mustafa Uyan, solunum ve çoklu organ yetersizliği sonucu yaşama veda ederken, vefat haberi sonrası tüm sevenleri ve yakınları çok üzüldü.

Emeklilerin Ağabeyi Vefat Etti

Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) İskenderun Şube Başkanı Mustafa Uyan Osmaniye’de tedavi gördüğü hastanede 74 yaşında vefat etti. Emekliler için verdiği mücadele ve desteklerle ‘Emeklilerin Ağabeyi’ olarak tanınan Mustafa Uyan, solunum ve çoklu organ yetersizliği sonucu yaşama veda ederken, vefat haberi sonrası tüm sevenleri ve yakınları çok üzüldü.  İki yıldan bu yana yaşadığı kalp rahatsızlığı ve sonrasında By-Pass ameliyatı olan Mustafa Uyan, tedaviye yenik düştü.

TÜED İskenderun Şube Başkanı Mustafa Uyan’ın cenazesi; 8 Ekim 2018 pazartesi günü Osmaniye Bahçeli Camisi’nde kılınacak öğle namazının ardından Osmaniye Merkez Mezarlığı’nda toprağa verilecek. Mustafa Uyan’ın vefat haberinin ardından Osmaniye Esinevler Mahallesi Kemal Yapar Caddesi Subay Lojmanları karşısındaki 9 Nolu evleri taziye için gelen yakınlarının akınına uğradı.

Yorum Gönder