‘Engelli Kardeşlerimizin Her Daim Yanındayız’

08 Nisan 2022 Cuma 09:28
Bu haber 637 kez okundu

İskenderun Belediyesi tarafından engelli bireylere Akülü Tekerlekli Sandalye Dağıtımları Ramazan ayında da devam ediyor.

‘Engelli Kardeşlerimizin Her Daim Yanındayız'

İskenderun Belediyesi tarafından engelli bireylere Akülü Tekerlekli Sandalye Dağıtımları Ramazan ayında da devam ediyor.

İskenderun Belediyesi ulaşım müdürlüğünde düzenlenen Akülü Tekerlekli Sandalye Dağıtım programında konuşan Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,"İskenderun Belediyesi olarak ihtiyaç sahibi olan vatandaşların hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz gün bir bölümünü dağıttığımız akülü tekerlekli sandalye dağıtımının ikinci bölümü de bugün değerli hemşerilerimize teslim ettik" dedi.

Başkan Fatih Tosyalı “Göreve geldiğimiz günden bu yana kıymetli engelli bireylerimize akülü sandalye dağıtımlarını yaptık. Bugüne kadar dağıttığımız akülü tekerlekli sandalye sayımız 850 oldu. Belediye olarak ihtiyaç sahibi insanlarımızın tüm ihtiyaçlarını Ramazan ayımızda karşılamaya çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Akülü sandalye alan bir baba ise çocuğunun yaşadığı duyguları şiire dökerek başkana seslendi.

Tören sonrasında ise ihtiyaçları karşılanan vatandaşlar duygularını dile getirerek, Başkan Fatih Tosyalı’ya teşekkür etti.

Yorum Gönder