Engelli Kursiyerlerden Başkana Teşekkür

16 Mayıs 2018 Çarşamba 18:29
Bu haber 172 kez okundu

İskenderun Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklığı ile T.C. Kalkınma Bakanlığı SODES (Sosyal Destek Programı) ve Hatay Valiliği tarafından finanse edilen 'Engelliyim, Engel Tanımam' projesi devam ediyor.

Engelli Kursiyerlerden Başkana Teşekkür

İskenderun Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklığı ile T.C. Kalkınma Bakanlığı SODES (Sosyal Destek Programı) ve Hatay Valiliği tarafından finanse edilen 'Engelliyim, Engel Tanımam' projesi devam ediyor.

Sahilde bulunan İskenderun Belediyesi Engelsiz Atölye salonunda devam eden kurslarda engelli bireylere çeşitli kurslar veriliyor.

Faydalı Eğitimler Alıyoruz

Verilen eğitimlerde dolayı memnun olduklarını belirten engelli kursiyerler, “İskenderun Belediye Başkanımız Sayın Seyfi Dingil’e çok teşekkür ediyoruz. Burada oldukça verimli eğitimler alıyoruz. Sağ olsun hocalarımız bizimle yakında ilgileniyor. Bizleri sağlayan kişilere, kurum ve kuruluşlardan Allah razı olsun” şeklinde konuştular.

Projelerimiz Devam Edecek

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil ise engelli vatandaşların her zaman yanlarında olduklarını belirterek, “Engelsiz atölyemizde düzenlenen mesleki eğitimlerle engelli bireylerimizin istihdam edilebilirlikleri arttırılacak ve sosyo ekonomik yönden gelişmelerini sağlanacaktır. Engelsiz atölyemiz İskenderun da yaşayan tüm engelli bireylerimize yıl içinde sürekli hizmet sunacaktır" şeklinde görüş beyan etti. 

Yorum Gönder