Erdem Kınay & Merve Özbey İskenderun’u Coşturdu!

08 Temmuz 2019 Pazartesi 19:37
Bu haber 111 kez okundu

İskenderun Belediyesi tarafından düzenlenen 5 Temmuz Kültür, Sanat ve Turizm Festivali çerçevesinde Erdem Kınay & Merve Özbey’in sahne aldıkları anıt alanındaki konser programına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Erdem Kınay & Merve Özbey İskenderun'u Coşturdu!


Her iki sanatçıda kendilerini vatandaşlarla buluşturan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya teşekkürlerini sunarken, Başkan Tosyalı’nın sanata ve sanatçıya verdiği önemin takdire şayan olduğunu ifade ettiler.
İkili, söyledikleri birbirinden güzel şarkılarla keyifli bir festival akşamına imza attılar.
BAŞKAN FATİH TOSYALI’DAN FESTİVAL TEŞEKKÜRÜ
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, 5 Temmuz Festivalinin son gününde anıt alanında yaptığı konuşmada belediye olarak her zaman sosyal ve kültürel etkinlikler düzenlemeye devam edeceklerini söyledi.
5 Temmuz festivaline yoğun bir ilginin gerçekleştiğini belirten Başkan Fatih Tosyalı, şunları söyledi:
“Belediyecilik sadece alt yapı yapan, duvar ve yol yapan bir kurum değildir. Belediyecilik aynı zamanda insanları kaynaştıran, sosyal ve kültürel etkinlikler düzenleyen bir kurumdur. İnşallah bundan sonrada birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk ve barış içerisinde nice festivalleri birlikte geçiririz. Bundan sonrada festivallerimiz her zaman daha güzel her zaman daha coşkulu olacaktır.
Belediye olarak festival süresi boyunca birçok etkinlik, açılış, sportif faaliyet ve konserler düzenledik. Festivalimize gerek ilçe dışından gerek il dışından bir konuk ve sporcu katıldı. Festivalimize büyük katkıları olan İskenderun Kaymakamlığımıza, üniversitemize, emniyetimize, kamu kurum ve kuruluşlarımıza, sivil toplum kuruluşlarımıza, basın mensuplarımıza, personelimize ve katılımlarından dolayı çok kıymetli halkımıza sizlerin huzurunda sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum”

Yorum Gönder