banner48

banner61

banner50

banner62

banner52

banner53

banner55

banner56

banner57

banner58

banner59

banner60

banner49

banner63

banner51

Eryılmazlar Metalurji, Emekçisi Özçelik-İş Ailesine Katıldı…

03 Ekim 2022 Pazartesi 15:19
Bu haber 107 kez okundu

Özçelik-İş Sendikası'nın İskenderun ve bölgesinde başlattığı sendikalaşma hamlesi meyvelerini vermeye başladı.

Eryılmazlar Metalurji, Emekçisi Özçelik-İş Ailesine Katıldı…

Özçelik-İş Sendikası'nın İskenderun ve bölgesinde başlattığı sendikalaşma hamlesi meyvelerini vermeye başladı.

Bölgede faaliyet gösteren Eryılmazlar metalurji de örgütlenme çalışmaları başlatan ve hızla sonuçlandıran Özçelik-İş Sendikası Eryılmazlar'daki emekçileri sendika çatısı altında buluşturmayı başardı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Özçelik-İş Sendikası Şube Başkanı Mehmet Güngör, "Bölgemizin güzide fabrikalarından birisi olan Eryılmazlar fabrikasında çalışan 372 emekçi 'sendikam Özçelik-İş' diyerek tercihlerini yapmışlardır. Emekçi kardeşlerimizin hak ve menfaatlerinin artırılması, talep ve beklentilerinin karşılanması ve işyerimizin büyüyüp gelişmesi için canla başla çalışacağımızdan kimsenin asla şüphesi olmasın. Özçelik-İş ailesine katılan yeni işyerimiz başta emekçi kardeşlerim olmak üzere sendikamıza, işyerimize ve bölgemize hayırlı uğurlu olsun" ifadelerini kullandı.

Amaçlarının kazanımlarla dolu bir sözleşmeye imza atmak olduğunu belirten Güngör, endüstriyel ilişkiler içerisinde karşılıklı anlayış içerisinde hareket edeceklerini belirtti.

Güngör, örgütleme sürecinde emeği geçen başta Genel Başkan Yunus Değirmenci olmak üzere genel merkez yönetimine, Şube yönetimine, Şube temsilcilerine Genel merkez ve Şube çalışanlarına ve tüm emekçi arkadaşlara teşekkür etti.


Yorum Gönder